2737
2734
عنوان

خدایی دهه ۸۰ یا شورشو درآوردنا😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 122 پست
بوخودا یادم نیس    

فدای سرت😚💕

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیفهمم‌چرا تا حرف میوفته از دهه ۸۰ همه رو جمع میبندین

من منم دهه ۸۰ هستم

ولی خیلییی از کارایی ک هم دهه هام میکنن رو نمیکنم😐

مثلا امروز ی کلیپ دیدم حالم ب هم خورد کلا

یه مصاحبه بود میگفت زندگیو بدون محمدرضا گلزار تصور کن

طرف داااااااااشت عررررررر میزد😐😐😐😐😐😐😐😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

یکی مثل اون دهه ۸۰

یکی مثل من ک نه تتلیتی ام ،نه فن کسی ام نه نمیدونم ازین قبیل کارا

جمع نبندین لطفا

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 
2731

وا چ ربطی داره من تایید نمیکنم رد هم نمیکنم ازدواجشونه یکی سن کم همه چی سرش میشه سیاست داره زندگیو میتونه جمع کنه یکیم ۳۰سالشه اما بازم زوده ازدواجش هیچی سرش نمیشه و درکش نمیرسه ....سرمون تو کار خودمون باشه زشته برای افراد تحصیل کرده این چیزارو بگن والا

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹

[QUOTE=208900655]من گفتم مادر بدیه😐😐😐😐گفتم بیشتر بچه های مریض مادرای کم سن یا سن بالا دارن.چرا قشنگ نمیخونین😑😑 ...[/QUOTE

تو گفتی مادری نمی‌تونید بکنید این یعنی توانایی مادر شدن ندارید!!!

طرف ۱۴ سالگی زایید بچه اش الان ۲۲ سالشه سالم و تحصیل کرده خودشم جوون  و سالم 🥴

فقط دنبال ی کلیشه هستید بیایید تو این سایت بگید

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
دهه هشتادیا زرنگن زن عموی خودم متولد ۸۵ 🤐 اونوقت هنوز مجردی برو ی فکری کن 😂

یا خدا هم سن منه😐

من میگم هنوز بچم🥴پروفمو ببین😂

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

کی گفته همه اینجورین! 

بعضیاشون(اکثرا)جرات ندارن اسم ازدواج رو بیارن وگرنه پدرمادراشون دهنشونو صاف میکنن... 

من فقط تو نی نی سایت همچین چیزایی دیدم!!! 

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
2740

من با ازدواج تو سن کم صد درصد مخالفم 

ولی اولا ۱۲ سال اختلاف سنی زیادی نیست 

دوما پسر متولد ۷۰ خیلی پیر نیست و هنوز بچس خودشم 

سوما شما جای حرص خوردن اگر کادر درمانی سعی کن کار خودتو درست انجام بدی به کسی کار نداشته باش

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
دهه هشتادیا زرنگن زن عموی خودم متولد ۸۵ 🤐 اونوقت هنوز مجردی برو ی فکری کن 😂

طفلك زن عموت ،دختر من هشتادو هشتیه خیلی بچه هست نگاه به جثه شون نکنید از لحاظ فکری بچه هستن گناه دارن بیفتن تو کار خونه و شوهر وبچه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
مریضی بچه در خیلی موارد به مادر بستگی نداره که رده سنی میدبد ایمنی بدن بچه بیشتر مهمه یادم به پ ...

نه اتفاقا از نظر علمی دارم میگم گلم😊😊درسشو خوندم،هم سن کم و هم سن بالای مادر تو اختلالات بچه تاثیر داره

یا خدا هم سن منه😐 من میگم هنوز بچم🥴پروفمو ببین😂

بچه هم هستی هم شما هم اونایی که تو این سن ازدواج میکنن 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706