2737
2734
عنوان

خدایی دهه ۸۰ یا شورشو درآوردنا😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 122 پست
دعواااااااا

دقت کردی خیلی از تاپیکای اسی جنجالیه؟😂😂😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چیکار زندگی اونا دارین؟ دوست دارن بعدشم حرفتون کلیه همه دهه هشتادیا اینطور نیستن

بابا بخدا ازدواجم میکنن بکنن،ولی بچه دار نشن ظلمه به اون بچه،من که ندیدم حتی یک نفر بینشون بلد باشه بچه رو درست حتی بغل کنه.بابا خودش بچه ست

2728
نه والا اولین باره میبینمشون😁

چند روز پیش تو تاپیکش تگم کردی🤪

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
باور کن من چون تو بخش اطفال میشم،شاید بگم ۶۰ درصد مریضامون مادراشون دهه هشتادین،شاید اینجا اینجوره د ...

اخه ازدواج کنن مدال قهرمانی میگیرن

بیچاره اون بچه های بیگناه 

پروفایلم اون لحظه ایه که سیندرلا لنگه دیگه ی کفشو از جیبش در میاره میگه : نگران نباشین من لنگشو داااررررم 😅😍 قیافه نا مادری : 😲😲🙀🙀🙀🤬🤬😱😱😱
شما چیکار زندگی اونا دارین؟ دوست دارن بعدشم حرفتون کلیه همه دهه هشتادیا اینطور نیستن

اصلا همه ده هشتادیا نباید الان‌گرفتار ای داستانا باشن ک 

متولدهشتاد بیست سالشه کمه ولی خب عیبی نداره بقیه چی

2738

مریضی بچه در خیلی موارد به مادر بستگی نداره که رده سنی میدبد ایمنی بدن بچه بیشتر مهمه یادم به پدرایی افتاد که بچه مریض یشه مادر رو مقصر میدونن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
باور کن من چون تو بخش اطفال میشم،شاید بگم ۶۰ درصد مریضامون مادراشون دهه هشتادین،شاید اینجا اینجوره د ...

خب منم ۸۲ام پس الان باید مادر میشدم😁😂ن عزیزم همه دهه هشتادیا ایطور نیستن ولی خب حرفتم درسته بیشترشون اره 

با ارزوی رهایی از ارزوها... 
بابا بخدا ازدواجم میکنن بکنن،ولی بچه دار نشن ظلمه به اون بچه،من که ندیدم حتی یک نفر بینشون بلد باشه ...

بابای ۳۰ ساله بچه ست؟

سفارشات سیاه قلم (چهره و...) پذیرفته میشود_________تازه وارد نیستم از ۹۷ اینجام تعلیق شدم🥺

الان خورده میشی 

چون تو این سایت اکثرا سن کم ازدواج کردن 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706