2737
2739
عنوان

خدایی دهه ۸۰ یا شورشو درآوردنا😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن من چون تو بخش اطفال میشم،شاید بگم ۶۰ درصد مریضامون مادراشون دهه هشتادین،شاید اینجا اینجوره د ...

عروس دایی من هم متولد ۸۲هست پسر داییم متولد ۶۸ ..دوتا هم بچه دارن 😣😣😣😣

مادر دختره متولد ۶۵😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣سه تا نوه داره 

2731

آره بیشترشون دنبال بچه بازین بچه اوردنم واسه ژست گرفتن عکس پروفایلشونه

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
بعله درسته یک عده که به کودک همسری اعتقاد دارن صبر می‌کنند شما تاپیک بزنید بگن وای چقدر بده دیگه بچه ...

من با عده ای که معتقدن کار ندارم،با اونایی که نه اونورین نه اینوری کار دارم😉😉

2738

منم ‌موافقم ولی کاری از دست ما بر نمیاد ،اکثرا خودشون دلشون میخواد ازدواج میکنن  و به حرف من و شما گوش نمیدن😐 

اون زمان قدیم بود که به زور شوهرشون میدادن ولی اینا خودشون مشتاقن اکثرا 

ب ما چ

خودشون بهتر میدونن

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
من هشتادی ام ولی به نظرم پنجاه سالم برا ازدواج زوده😐هرچند اعتقادی به ازدواج ندارم 😸فک کن بیست سال ...

تو کاملا نرمالی. ب نظر من کاملا طبیعیه ک الان ب فکر اتاقت و کتابت و درست باشی ن اینک بچه و شوهر و مادر شوهر

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2706