2733
2734
عنوان

خدایی دهه ۸۰ یا شورشو درآوردنا😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 122 پست
دیگ اون طرف خودش خواسته ازدواج کرده متولد هشتاد میشه بیست سالش تقریبا من ۱۷سالم بود هفتادیم همه چی ...

بابا ازدواج کنن حالا عب نداره ولی تورو خدا بچه دار نشین زود🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه اتفاقا بزنیم بهتره ی عده میفهمن چقد کارشون بده

بعله درسته یک عده که به کودک همسری اعتقاد دارن صبر می‌کنند شما تاپیک بزنید بگن وای چقدر بده دیگه بچه مونو به زور شوهر نمیدیم یا دیگه ازدواج نمیکنم:)

خیر عزیزم همچین خبری نیست 

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا همه ده هشتادیا نباید الان‌گرفتار ای داستانا باشن ک  متولدهشتاد بیست سالشه کمه ولی خب عیبی ...

خیلی هاشون عاشق میشن که حرف حساب حالیشون نیست وقتی میفهمن که دیره ،یا مادر پدری دارن که به زور عروسشون میکنن  دلم به حال اين گروه ميسوزه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2728

چرا زود قضاوت و فضولی میکنیم 

شاید اون مادر خوبی بشی از کجا میدونی 

شاید ناخواسته باردار شده!

شاید تو شهرشون یا خانواده اش به زور شوهرش دادن!

شاید ب هزاران دلیل🙂

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
الان خورده میشی  چون تو این سایت اکثرا سن کم ازدواج کردن

چون متاسفانه سطح کاربران سایت کمی پایینه 

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛

خو الان ازدواج نکن تو میایی تنهاییاشونو پر میکنی یا نیاز عاطفی  شونو برطرف میکنی

سنت پیامبره هر کدومم میخواد توهر سنی بخواد میتونه ازدواج کنه

آدما باهم فرق میکنن

لطفا سرتون تو زندگی خودتون باشه

من رفتم خروج کاربری زدم  خداحافظ برای همیشه .... حلالم کنین..   
2738
چرا زود قضاوت و فضولی میکنیم  شاید اون مادر خوبی بشی از کجا میدونی  شاید ناخواسته باردار ...

من گفتم مادر بدیه😐😐😐😐گفتم بیشتر بچه های مریض مادرای کم سن یا سن بالا دارن.چرا قشنگ نمیخونین😑😑😑

من هشتادی ام ولی به نظرم پنجاه سالم برا ازدواج زوده😐هرچند اعتقادی به ازدواج ندارم 😸فک کن بیست سال سی سال چهل سال اتاقتو با یکی دیگه شریک باشی جهنم محضه

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2706