2737
2734
عنوان

وای این زنای خوشگل تو خونه و اهل قر و فر

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امشب پای سیب درست کردم زن داداشم از دور راهنمایی داد. خیلی عالی شده بود عطر سیب و دارچین و چای هل ...

آفرین بهت😍😍

من خودم یکی از فانتزیام همینه وقتی ازدواج کردم چیزای مختلف بلد باشم 

هر چند وقت یبار دیر به دیرم نباشه همچین فضایی رو توی خونه داشته باشیم واقعا آرامش داره

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
به نظرم اینا بیش‌تر مشکلات بانوان شاغل بچه‌داره. من بچه ندارم شغلم مشاور حقوقی یه اداره‌ست از ساعت ...

خیلی خوبه عزیزم موفق باشی 💜

آره خب بچه هم تا یه سنی دست و پای آدمو میگیره

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
2728
به نظرم اینا بیش‌تر مشکلات بانوان شاغل بچه‌داره. من بچه ندارم شغلم مشاور حقوقی یه اداره‌ست از ساعت ...

دقیقا بچه خیلی بهم میریزه باورتون نمیشه چند روز پیش دقیقا قبل از رسیدن شوهرم کلمن شیشه ای شربت کرده بودم و کیک چیده بودم رو میز دختر ۳ سالم یه رولت برداشت شربت پر کرده بود بدون اینکه بفهمم از دستش پرت شده بود لیوان که شکست شربتا رو میزوفرش پخش شده بود رولت افتاده بود با ماش رفته بود روش له شده بود🤣🤣ینی واقعا نابود شدم از ناراجتی

آفرین بهت😍😍 من خودم یکی از فانتزیام همینه وقتی ازدواج کردم چیزای مختلف بلد باشم  هر چند وقت ...

اره هر شب واقعا غیر ممکنه اما یه بار دوبار در هفته خوبه. و اینکه اول عشق تو خونت باید زنده باشه تا انگیزه داشته باشی

2738

بچتون چند سالشع؟؟

چجوری خونه رو مرتب نگه میدارید. و به همه کار ها میرسید؟

من حتی وقت نمیکنم یه غذای ساده هم بپزم😔

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

ممنونم که بهم انگیزه دادی حال خودمو و همسرمو خوب کنم تو استکان های مورد علاقه‌ی همسرم بالاخره براش چای ببرم 

مال ترکیه ان خیلی‌ گرون گرفتم دلم نمیومد استفاده کنم اما همسرم همیشه می‌گفت توشون چای بیار بخوریم عزیزم 

منم میگفتم نه و فلان 

الان از بوفه درش آوردم از عزیزانم ک بالاتر نیست🙂

2706