2703
2553

چقدر خوبه میبینم یسریا دائم در حال تزیین غذا و سالاد و دسر و کیک و حتی چای هستن تو خونه. فینگر فود درست میکنن عصرونه های شیک. من خیلی خونم تمیز و شیکه همه چیز خوشگل و ست طوسی سفید با حاله ای از طلاییه گرمه. اما واقعیت اهل فینگر فود و کیک و اینا نبودم تا قبلا چون شاعلم هستم بچه کوچیک دارم االان یه مدته شروع کردم هفته ای دوبار هصرونه یا فینگر فود درست میکنم یا یه کیک خوشگل میپزم چای و با وارمر میارم تو بهترین سینی هام. واقعا حس خوبی به خودم و شوهرم میده.نمیتونم هر روز اینکارو کنم چون گاخی یه جیزی کمه یا اصلا وقت نبست یا درگیر خانواده و مریضی و این چیزا میشیم همون هفته ای دوبار که تعیین کردم خوب بوده.بچه ها واقعا تو روحیه تاثیر مثبت میزاره.حس خوب با هم بودن و بهتر میکنه ما دو شب در هفته دیر میخوابیم فیلم میبینیم بیداریم. تو این کرونا و اتفاق ها تغییر تاثیر مثبتی برام داشت

خب حالا که پول ندارید و نمی تونید خونه عوض کنید بهتر نیست از الانت لذت ببری یه کاری کنی خستگی خودت و ...

آره دقیقا آدمیزاده دیگه هرچی ک ب دست بیاره باز دلش ی چیزی دیگه میخواد اینجوری بخوایم منتظر بمونیم زندگی یادمون میره

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
من ک هر وقت قرو فر میرم انقد پشت صحنش عذاب آوره هی باید ظرف بشورم ک چند ماهی یبار انجام میدم 

وای اره ولی سرعتی عمل کن اگه ماشین داری هر چی میمالی بنداز توش درشو ببند یه prewash بزن ظرفا شامم اضافه کن اخرش  بزار تا نزدیک با delay صبح شروع کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همیشه سعی میکنم بهترین ظرفام سر سفره بیارم همیشه هم غذام تزئین داره قبل اومدن شوهرم با سرعت برق ...

دقیقا من تو بدترین حالت و پریودیمم میگم باید کار کنم با گریه جمع میکنم😅😅😅شوهرم میاد کمک میگه مجبوریم الان ؟ میگم اره اگه جمع نشه ارامش ندارم حالم خوب نمیشه

چقدر سحرخیز آفرین به شما  شبا ساعت چند میخوابی؟ من اگه کم بخوابم در طول روز بی حال میشم

ما ۱۱ میخوابیم اما میگم هفته ای دوروز سر کار نمیریم تا دیر وقت بیداریم .منم کم باشه خوابم سر درد میگیرم

2456
ماشالله انرژی خوبی دارید من که اصلا خیلی بی حالم به خاطر قرص هایی هم که میخوررم بلافاصله بعد از این ...

عزیزم پسرها شیطونن حق داری از شوهرت کمک بخواه سعی کن بعد سر کار نخوابی شامتو بمزی خونتو جمع کنی شام زود بخورید بعد با خیال راحت بخوابی

مرسی عزیزم حتما نصب میکنم 😍 البته تو خونمون یکم خودمم کوتاهی میکنم مامانم غذا میزاره کم میرم وایسم ...

منم از مامانم یاد نگرفتم با سراشپز پاپیون حرفه ای شدم

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋
2714
خب حالا که پول ندارید و نمی تونید خونه عوض کنید بهتر نیست از الانت لذت ببری یه کاری کنی خستگی خودت و ...

آخه نمیتونم لذت ببرم نمیفهمم چکارکنم خستگی من با اینچیزا درنمیره

دعام کنید🙏

بله عزیزم دقیقا😍من با اینکه پخت غذاهای سنتی و خورش هارو بلد نیستم اما همیشه بهترین فینگر فودا و دسرا و کیکارو میپزم، ساعت و روز خاصی هم بهشون اختصاص ندادم که همیشه همسرم سورپرایز بشه و واقعا حس خوبی داره

(بعضی وقتام که میاد خونه فضای خونه رو رمانتیک میچینم و کلی به خودم و خونه میرسم قشنگ ذوق میکنه😁😍)

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

آره واقعا خیلی تاثیر داره 

من جز ماکارانی و کوکو و املت چیزی بلد نیستم 

می خواد همه چی از این به بعد یاد بگیرم آدم با سلیقه میشه خیلی عالیه

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
منم شاغلم و برای تزیین و طراحی غذا وقت می‌ذارم.

میشه بپرسم شغلتون چیه؟ 

چون یسریا میگن چون شاغلیم نمی تونیم برای خونه وقت بزاریم یا غذاها ولی من به نظرم آدم باید به خونه هم توجه داشته باشه

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
آره واقعا خیلی تاثیر داره  من جز ماکارانی و کوکو و املت چیزی بلد نیستم  می خواد همه چی ا ...

من امشب پای سیب درست کردم زن داداشم از دور راهنمایی داد. خیلی عالی شده بود عطر سیب و دارچین و چای هل تو خونه پخش شده بود برقارم خاموش میکنم اباژور روشن میکنم ساعت ۱۰ به بعد واقعا حس ارامش داشتیم . 

2706