2737
2734
عنوان

وای این زنای خوشگل تو خونه و اهل قر و فر

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 53 پست
من امشب پای سیب درست کردم زن داداشم از دور راهنمایی داد. خیلی عالی شده بود عطر سیب و دارچین و چای هل ...

چه عالی خوشبحالت 

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
۳ سالشه عزییزم. صبح زود بیدار میشم بعد از نماز صبح کارای ناهارمو میکنم مرتب میکنم بعد از ظهرم برگردم ...

ماشالله انرژی خوبی دارید

من که اصلا خیلی بی حالم به خاطر قرص هایی هم که میخوررم بلافاصله بعد از اینکه از سر کار میام میخوابم یهو بیدار میشم میبینم شب شده و هیچ کاری هم نکردم

پسر من هم ۳ سالشه خیلی ریخت و پاش داره خیلی شیطونی میکنه و هیج کمکی هم بهم نمیکنه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم که بهم انگیزه دادی حال خودمو و همسرمو خوب کنم تو استکان های مورد علاقه‌ی همسرم بالاخره براش چ ...

منم همین و گفتم جدیدا ظرفای شیک میارم میگم به قول دکتر هلاکویی کی از خودمون بهتر

2731
من ک اصلا خونمون رو دوست ندارم و بشدت اصرار دارم جابه جا شیم و اصلا آرامش ندارم تو  این خونه هم ...

خب حالا که پول ندارید و نمی تونید خونه عوض کنید بهتر نیست از الانت لذت ببری یه کاری کنی خستگی خودت و شوهرت در بره از این زندگی؟؟؟

از کجا معلوم فردای آدم چی میشه؟؟

تا کی منتظر بمونیم همه چی درست بشه بعد از زندگی لذت ببریم؟

2740
تو فر عزیزم هشتگ بزن اینستا میاد 

خوش به حالت عزيزم من تو زندگيم هيچي نشدم هيچي حتي ارامشم ندارم عشق ندارم كار ندارم شدم يه ادم بي مصرف يه ادم ترسو باورت ميشه از اجتماع  ميترسم يه ادم افسرده