2737
2739

بنظر من اعتماد بنفس حل کننده ی خیلی از مشکلات و آشفتگی هاس. آدمی که اعتماد بنفس داشته باشه با مشکلاتش خیلی بهتر برخورد میکنه . دوس دارم اعتماد بنفسم بالا بره راه حل بگید نظر خودم اینه که همینکه آدم توی کاری خبره بشه اعتماد بنفسش ناخوداگاه بالا میره . یا مثلا ورزش کردن ، یاد گیری یه هنر ، کتاب خوندن و افزایش اطلاعات ، پول دراوردن و شغل داشتن .. دوس دارم پیشنهاد و نظرات شما رو هم بدونم ❤️

در راتباط بودن با اجتماع و جامعه

توی این برخورد ها ادم پخته میشه و اعتماد بنفس بدست میاره

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پول داشته باشی اعتماد به نفس ک چ عرض کنم اعتماد ب برج داری

منم قبل از ازدواج که خانواده ی خودم متوسط رو به پایین بودن اینطور فکر میکردم اما الان که شوهرم وضع مالیش خوبه و خداروشکر الان دیگه دستم برای خرج کردن بازه اما همچنان تاثیر خاصی رو اعتماد بنفسم نداشته بنظرم خیلی درونی تر ازین چیزاست 

2738
مهم ترین اصل اعتماد به نفس دوست داشتنه خودته  وقتی خودتو همون جور که هستی دوس داری  به خ ...

خب چجور اخه 😢 وقتی از بچگی اینجور بار نیومده باشی کمی سخته که بخوای توی بزرگسالی تغییر رویه بدی 

بلاخره استثنا همجا هست 

از هر ۱۵ پولدار ۱۳ نفر شاد نیستند اگه فکر میکنی با پول شاد میشی سخت در اشتباه هستی الان تصور کن کل دنیا بروقف مرادت بود بعد چند روز آیا همون ذوق شوق اولیه داری قطعا نه دوباره همه چیز تکراری میشه

ولی نظر من اینی ک شما میگید نیست  هر کی نظر خودشو داره پول خوشبختی نمیاره ولی بی پولی قطعا یئس ...

همچنین شما هم موفق باشی 

درسته بی پولی یاس و نا امیدی میاره ولی با پولی هم امیدواری نمیده مهم ترین چیز از نگاه من انسانیت هست که همه چیز و خوب میکنه

2706