2157
2106
عنوان

طلاق نمیده😢

347 بازدید | 41 پست

شوهرم بعد ده سال  دیگه هیچ جوره نمیخوام خیلی  خیلی لج باز و یه دنده است  بخاطر همین لج بازیش هزار جور مرض گرفتم  دیشب زنگ زدم خانواده هامون که بیان یا لج بازیش تمام کنه یا طلاق بده  بابام گفت اگه بگی طلاق میزنم دهنت پر خون بشه مامانم به شوهرم گفت به ما زنگ نزنید اگه مرد میایم میبریم مادر شوهرم گفت بچه تو نگه نمی دارم پدرشوهر گفت سکوت کن زندگی کن شوهرم گفت طلاقت نمیدم اگه یه بار دیگه بگی طلاق تو خانه زندانی میکنمت هیچ کس نگفت بابا این بدبخت خودش چی میخواد گفتن مثل مترسک باش روحت بکش زبانت لال کن بالا سر زندگیت باش وای خدا چقدر ما زنا بدبختیم هیچ حقی برای زندگی خودمون نداریم امروز روحم مرد براش فاتحه خوندم دعا کنید جز من زودتر بده خدایا التماس ات میکنم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

پول طلا هیچی نداری خودت جداشی مستقل بشی؟

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

وقتی شرایط اینجوریه خودت برای خودت زندگی درست کن،همیشه یه مشکلی هست از هر دو طرف هیچپقت فقط یک نفر در قضیه بحث های زن و شوهری مقصر نیست ،بگردید علت رو‌پیدا کنید .

راهکار برای مقابله پیدا کنید ،زندگیتون درست کنید 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

بعد ده سال به نظرت دیر نیست واسه این تصمیم؟؟همه شوهراشون اوکی هستن هیچ کدوم لج باز نیستن😐 زندگی تو بکن این دلیل نمیشه که

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه دختر دارشدن .باردارنیستم.البته عاشق پسر جنتلمن خودمم هستم اما آرزو دارم یه دخترم داشته باشم .خواهشا واسه آرزوم یه صلوات مهمونم کنین.😍😍
2050

چی بگم خدا کمک ات کنه فقط خودت میتونی خودتو نجات بدی منظورم صرفا طلاق نیست ی راه برای اینکه حالت خوب بشه

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم،
2087

فاتحه پدر مادرتو بخون با این کارشون! انگار بچشون نیستی

، خودت پول نداری بری مستقل زندگی کنی؟ 

آرزومه برم کنسرت تتلو و شادمهر بعدش بغلشون کنم و باهاشون عکس بگیرم. مطمئنم میرسم بهش 
بعد ده سال به نظرت دیر نیست واسه این تصمیم؟؟همه شوهراشون اوکی هستن هیچ کدوم لج باز نیستن😐 زندگی تو ...

خیلی زندگیا الکی شده😕تا یه چی میشه زرتی طلاق

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺
1718