2737
2734

اره من هردو دوز رو تو دوره پریودی زدم هیچ مشکلی نداشتم

برا دلدردت یه ناپرکسن ۵۰۰ بخور زود خوب میشی

ﺍگه ﺍﺯ ﻣًــﻦ ﺧﻮﺷـــﺖ ﻧﻤﻴـﺎﺩﻣﻬـــﻢ ﻧﻴستﭼــﻮﻥ ﻣــﻦ ﺃﺻﻼ ﺟﻮﺭﻯ ﺭﻓــﺘﺎﺭ ﻧﻤــﻴکنم که ﻫﺮ کســــیﺧﻮﺷـﺶ ﺑـﻴﺎﺩ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
دل درد که منم شدید دارم روز اول به حدی که روز دوم کل عضلاتم درد میکنه

من تا هشت ساعت همیشه دلدردید شدید دارم روز اول میخوام امروز این دلدرد رو نداشته باشم دیگه نمیکشم خدایا 🥲

عاشق این ایموجیم   
من تا هشت ساعت همیشه دلدردید شدید دارم روز اول میخوام امروز این دلدرد رو نداشته باشم دیگه نمیکشم خدا ...

قبلش که شروع بشه مسکن بخور و دراز بکش و حرکت نکن

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

من هر دو دوز پریود بودم 

نمیدونم ربط داره یا ن 

ولی بعد از واکسن همه پریودی هام با تاخیره وسط هاش یک روز هم لکه بینی دارم هرررر ماه 

همش توهم بارداری میزنم ماهی ۴ بار بی بی چک میزنم از ترس 

البته من فایزر زدم تو خبر ها خوندم بعضی خانوم ها بعد واکسن ب این مشکل خوردن ک ب مرور خوب میشه 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
بدون نسخه میدن ؟ 🥲 

اگ واکسن می‌خواهی بزنی اصلا مسکن قوی نخور 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2706