2737
2734
عنوان

خوره چی هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 112 پست
من هیچ وقت تا به حال کتاب داستان نخووندم، یادمم نمی آد علاقه ای داشته باشم برام بخوونن .

سلیقه ست دیگه. بالعکس من  فیلم و کتاب درام دوست دارم .از سنین خیلی کم برادرم همیشه برام قصه می‌گفت شاید بخاطر همین علاقمندم

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عشقم از اوشو چیزی میخونی؟ با شناختی که ازت دارم فکر کنم باهاش ارتباط بگیری😁

بله باهاشون آشنایی دارم خیلی از کلیپ هاشو دیدم ولی یه کتاب کامل ازش نخوندم کتاب های اوشو ممنوعه ست.با تئوری های تا حدودی موافقم

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

من خوره همه چیز دارم

بیرون رفتنم اصلا به صرفه نیست

عطر و ادکلن،، کتاب،،، لوازم ارایشی بهداشتی پک کامل اونم ست،،، کفش و کیف

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2740
بله باهاشون آشنایی دارم خیلی از کلیپ هاشو دیدم ولی یه کتاب کامل ازش نخوندم کتاب های اوشو ممنوعه ست.ب ...

سالام😶

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
پی دی اف هاش هست

سالام😶

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
پی دی اف هاش هست

جالبه حتما باید بخونم. برتراند راسل هم عقاید خداناباوری داره .

سلام نییی گییی نمممم خوبی؟ بیا بگو خوره ی چی هستی؟ به جز چیپس و پفک یه چیز باکلاس بگو

عشقممم

هااامم

من خوره ی غذا خوردن عستم😌😐🙄

جدیدا خوره ی کتاب خریدن و خوندن

پولامو جم میکنم کتاب میخرم😐🤏🏻

2706