2752
2734
عنوان

خوره چی هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 112 پست
من هیچ وقت تا به حال کتاب داستان نخووندم، یادمم نمی آد علاقه ای داشته باشم برام بخوونن .

سلیقه ست دیگه. بالعکس من  فیلم و کتاب درام دوست دارم .از سنین خیلی کم برادرم همیشه برام قصه می‌گفت شاید بخاطر همین علاقمندم

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عشقم از اوشو چیزی میخونی؟ با شناختی که ازت دارم فکر کنم باهاش ارتباط بگیری😁

بله باهاشون آشنایی دارم خیلی از کلیپ هاشو دیدم ولی یه کتاب کامل ازش نخوندم کتاب های اوشو ممنوعه ست.با تئوری های تا حدودی موافقم

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

من خوره همه چیز دارم

بیرون رفتنم اصلا به صرفه نیست

عطر و ادکلن،، کتاب،،، لوازم ارایشی بهداشتی پک کامل اونم ست،،، کفش و کیف

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
بله باهاشون آشنایی دارم خیلی از کلیپ هاشو دیدم ولی یه کتاب کامل ازش نخوندم کتاب های اوشو ممنوعه ست.ب ...

سالام😶

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
پی دی اف هاش هست

سالام😶

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
پی دی اف هاش هست

جالبه حتما باید بخونم. برتراند راسل هم عقاید خداناباوری داره .

سلام نییی گییی نمممم خوبی؟ بیا بگو خوره ی چی هستی؟ به جز چیپس و پفک یه چیز باکلاس بگو

عشقممم

هااامم

من خوره ی غذا خوردن عستم😌😐🙄

جدیدا خوره ی کتاب خریدن و خوندن

پولامو جم میکنم کتاب میخرم😐🤏🏻

2706