2733
2734
عنوان

خوره چی هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 112 پست

فیلم 

اکثریت فیلم هارو میبینم با گروه های مخصوص اینکار فیلم هارو تحلیل میکنیم😄😍😍

اگر فیلمی خیلی خوشم بیاد کتابشم باشه میخونمش

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای کلک لابد دعوا میکنی دیگه 😐😂😂 منم سر دعوا هفتاد بار تعلیق شدم😐😐😐

نه والا😁 

شوخی اینا زیاد میکنم بعد مثلا سر واکسن و تولید ملی و اینا یکم چت کردیم با بچه ها..بخدا چیز بدی هم نگفته بودیم اومدم دیدم تعلیق شدم😁

2731
روزانه چند ساعت و چه ساعاتی   می خوابید؟  قیافه  تون تو طول روز خواب آلوده؟&nbs ...

نه من فقط شبا میخوابم .

ساعت ۱۲ میخوابم و ۸ صبح بیدار میشم .

در طول روز هم نمبخوابم ، ولی خوب چون الان بعد کنکور بیکار شدم ، یکم تنبلم :/

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
نه والا😁  شوخی اینا زیاد میکنم بعد مثلا سر واکسن و تولید ملی و اینا یکم چت کردیم با بچه ها..ب ...

اهاااا ازونا هم اره یکی دوبارم سر همین بحثای نگو مرگ من پریدم😐😂😂در کل با حاله اسمت

مردی که عضو نینی سایته جای آبجیه ماست🤪کوردم🤗
سلام عزیزدلم من دیوانه وار بودم شام نهار هم نمیخوردم تا تموم بشه😫😂 ولی دیگه نه خیلییییی گزیده ...

سلام جانم خوبی😍 منم یه زمانی همینطور بودم یادمه ۱۳_۱۴,سالگی خوره ی هری پاتر بودم،کتاب جدیدش که اومد تا صبح بیدار موندم و یه نفس خوندمش صبح هم رفتم مدرسه  

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
غرق کتاب خووندن می شین مثلا  ۵ _۶ پشت هم مشغول باشید و گذر زمان رو نفهمید؟  چه دسته موضوع ...

قبلاً اینطوری بودم ولی الان نه با وجود دوتا بچه تمرکز انجنانی ندارم..الان بیشتر از یک ساله یه کتاب فلسفه دارم هنوز تموم نشده. رمان و فلسفه و کتب تاریخی رو دوست دارم

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
سلام جانم خوبی😍 منم یه زمانی همینطور بودم یادمه ۱۳_۱۴,سالگی خوره ی هری پاتر بودم،کتاب جدیدش که اومد ...

خوبم مهربونم

وای😅 انگار مجبور بودیم😄

حالا من یه بیماری ناشناخته داشتم و دارم

هر چیزی که معروف بشه سمتش نمیرم.آلرژی دارم🤣😥

هری پاتر رو بعدها خوندم

سلام جانم خوبی😍 منم یه زمانی همینطور بودم یادمه ۱۳_۱۴,سالگی خوره ی هری پاتر بودم،کتاب جدیدش که اومد ...

من هیچ وقت تا به حال کتاب داستان نخووندم، یادمم نمی آد علاقه ای داشته باشم برام بخوونن .

خوبم مهربونم وای😅 انگار مجبور بودیم😄 حالا من یه بیماری ناشناخته داشتم و دارم هر چیزی که معروف ب ...

اسم بیماری تون هست معروف گریزی  آره دقیقا انگار مجبورربودیم

2706