2737
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 33852 بازدید | 565 پست
بچه هاش پشت سرهم بودن خیلی اذیت شد.اره داشت میرسید به خودش لیزرو شروع کرده بود ک یهو جو گرفتش یکی دی ...

منم تو دومین جلسه لیزرم بود ک فهمیدم باردارم اشکالی نداره میتونه از روش جایگزین استفاده کنه بره اپیلاسیون من ماهی یکبار میرم راحتم دیگه ببین همه فکرای منفی از محدودیت ذهن میان آدم نباید ذهنشو محدود کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دونه دارم خدا خواست که یکی باشه ان شاالله حفظش کنه برامون ولی همیشه دوست داشتم سه تا داشته باشم خدا بچه هاتو حفظ کنه هر چند تا باشن بازم حرف هست پس زندگی خودتو بکن وبه حرف ویگران توجه نکن 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2728
2738

من سومی رو باردارم.

اطرافیانم تشویق هم میکنن...

از سختیهامم اینه که دست تنهام و حتی گاهی کارهای بیرون خونه و رسوندن بچه ها به کلاس و... با منه...

ولی اذیت نیستم! چون بچه دوست دارم، برام اغلب لذت بخشه...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

خانمها یه همفکری هم به من میدین ممنون میشم.من الان سنم بالای 35 ساله و یه بچه 5 ساله دارم و شاغلم همسرم خیلی برای بچه دوم اصرار داره ولی من میدونم اگر باز باردار بشم کارم رو بعد این همه سابقه از دست میدم از اون طرف شرایط مالی ایجاب میکنه حتما برم سرکار و خودم هم واقعا حیفم میاد ول کنم کارم رو. از این ور میگم اگر بچه دار شم باز یه گرفتاری جدید مثل کرونا شروع بشه چیکار کنم اگر نیارم بعدها پشیمون میشم. خیلی دودلم خواهرانه کمکم کنید ماههاست فکرم مشغوله

نه به پدر و مادرم ربطی نداره ، داداشام ذاتشون بد هست متاسفانه به خصوص کوچیکه  همیشه بهم حسادت م ...

اینجوری نگو ی روز باهاشون صحبت کن شاید سو برداشت کردی از رفتارشون پسرا دنیاشون با دخترا فرق داره پسرخاله منم با ی دونه خواهرش نمیسازه ولی قلبا دوسش داره

من ۲۴ سال دارم ، یکی شون ۱۷ سال داره و یکی هم ۱۰ سال  فقط نگین بچه هستن چون بیشتر از من همه چی ...

هر چی ام ک بدونن اقتضای سنشونه بزرگتر بشن عاقل تر میشن پسرا دیر عاقل میشن 

من یدونه دارم خیلی سخته برام و اذیت میشم قطعا شما خیلی قوی هستی و پرانرژی خدا بهتون کمک کنه که سختی ...

شاید باورت نشه ولی اونقدر که یه دونه سخته، دوتا یا سه تا نیست!!! یه دونه بچه واقعا اعصاب میخواد چون همبازی نداره توی خونه و همش وابسته به مادرشه تا حوصلش سر نره...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706