2737
2734

من عاشق معماری بودم ولی به اصرار خانوادم رفتم رشته تجربی و الان دانشجو تغذیه ام

میخوام درسم که تموم شد برم دنبال معماری

خیلی دوست دارم طراح ساختمون شم

ولی خیلی میترسم که موفق نشم

چیکار کنم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
پیج و مطب بزن رژیم بده

علاقه ندارم

من خودم خیلی اهل رژیم و ورزشم برا همین فکر میکردم میتونم کنار بیام

ولی الان به بن بست رسیدم اصلا ذوقی برا ادامه تحصیل یا کار تو این رشته ندارم😞

قبل از اینکه به قول خودت دنبال علاقه ات بری حتما درباره بازار کار اون رشته تحقیق کن. حتی شده با یه شرکت صحبت کن که اگه درس معماری بخونی میپذیرنت؟ خیلیا با رتبه های خوب معماری رفتن و الآن بیکار هستن. دنبال علاقه رفتن خوبه ولی درصورتیکه یه نتیجه ای داشته باشه

قبل از اینکه به قول خودت دنبال علاقه ات بری حتما درباره بازار کار اون رشته تحقیق کن. حتی شده با یه ش ...

اینجا چند باری پرسیدم اکثرا گفتن تو خانوادشون یکی معماری خونده و بی کاره یا بازار کارش بد شده الان خوب نیست

ولی تو اینستا از یه معمار موفق پرسیدم میگفت اکثر کسایی که معماری خوندن بیسواد هستن فقط مدرک دارن

یه معمار موفق باید کارش قوی باشه و مدام مطالعه کنه و پیشرفت در این صورت بازار کار خوبه

نگاه که میکنم رشته خودمم بازار کار جالبی نداره بیکار کم نداریم تو تغذیه

خیلی سر در گم هستم

اینجا چند باری پرسیدم اکثرا گفتن تو خانوادشون یکی معماری خونده و بی کاره یا بازار کارش بد شده الان خ ...

به نظرم موقع تغییر شغل و رشته باید خیلی تحقیق کرده باشی. اینکه الآن حس کنی اون رشته رو دوست داری دلیل نمیشه موقعی که شروعش کردی هم هنوز دوستش داشته باشی و لزوما هم دلیل نمیشه براش تلاش کنی. حتی همه اینا باشه شانس و موقعیت کاری نقش بزرگی تو موفقیتت دارن. 

یه چیزی رو به نتیجه برسون تو زندگیت تا از سردرگمی دربیای. مثلا برای تغذیه میتونی با باشگاه ها ارتباط بگیری

من یه باشگاهی میرفتم که متخصص تغذیه معرفی میکرد

2706