2737
2734

ان شاءالله که بچتون صحیح و سالم بغل بگیرید🙏

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم اگه سندروم داره میخای نگه داری‍؟

نه.سل فری دادم.که تا ۱۵هفته مشکلش مشخص بشه.

خدا کنم سالم باشه‌.دکترم گفت ازمابشگاه اشتباه میزنه.

تا قبل ۱۸اجازه سقط میدم اگه بچه سالم نباشه

تو مرا جان وجهانی
پیش دکترت رفتی؟ معمولا درصد ریسک میدن بعد ازمایش امینو سنتز انجام میدن فکر کنم، شما امینوسنتز انجام ...

اره دکترم گفت سونو خوبه،نگران نباش.گفت امینو ،گفتم خطرناک.گفت سل فری ،انجام دادم

تو مرا جان وجهانی

اخه من دیدم یکی اومده بود دکتر بهش گفت برو سل فری اگه مثبت شد برای اطمینان بیشتر بیا امینو سنتز انجام بده بعد خانوما گفت چه کاریه من 3 بدم سل فری باز بیام 4 بدم امینو من پول ندارم یهو امینو سنتز میدم دیگه

2706