2733
2739
عنوان

سندروم دان مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا اخه من دیابت دارم.انسولین میزنم.خیلی سخته

خواهر شوهر من ۴۰ سالشه ۸ ماه پیش با دیابت بارداری و فشار خون بالا دوقلو بدنیا اورد سالم و سر حال الان خودشم حالش خیلی خوبه باورت میشه ۴ ماه بعد زایمانش کرونا گرفت اصلا دکتر هم نرفت تو خونه خوب شد

دیابت و اینا فقط باید کنترل بشه همین

2731
خواهر شوهر من ۴۰ سالشه ۸ ماه پیش با دیابت بارداری و فشار خون بالا دوقلو بدنیا اورد سالم و سر حال الا ...

اره.من سر پسرم دیابت داشتم و خدا رو شکر سالم دنیا اومد.نمی دونم چرا این یکی اینطور شده

تو مرا جان وجهانی
اره.من سر پسرم دیابت داشتم و خدا رو شکر سالم دنیا اومد.نمی دونم چرا این یکی اینطور شده

چون این عربالگریها دو سه ساله اینقدر سخت میگیرن خرمولاشون عوض شده منم ۶ سال پیش سر پسرم فقط ۱۴ هفته رفتم غربالگری دیگه تموم شد آنومالی و اینا نرفتم دیگه

نه،بچمه.خدا لطف کرده داده.تا دکتر قطعا نگه سقط نمیکنم. عزیزم تو سونو انگشتشو میکرد تو دهنش

اییی جاان 😍😍😍😍

ان شاالله سالمه توکلت به خدا باشه

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
اره،شوهرم میگه همونقدر که بچه سالم لذت بخشه،بچه ناقص مایه عذاب خدا کمک کنه

انشالله که جواب غلطه سالمه

ولی تو میگی لطف و هدیه خداهست شال و روسری نیس زشت باشه یا به دلت نشینه قبول کنی بندازیش گوشه کمد قبول کردی تا آخر باید قبول کنی الان اینجا کاربرایی هستن بچه فلج مغزی یا اوتیسم دارن و یا مشکلات دیگه و به معنای واقعی دهنشون صاف شده هزینه زیادیم داره که فقط بخوای بچه عین چندسال قبل یه بچه سالم رفتارکنه

ببین برای من هیچی نمیشه چون اومدم یه نظری گفتمو رفتم ولی بدون تصمیمی بگیری که زندگیتو عوض نکنه این شرایط خیلی فرق داره با کسی که در اثر یه اتفاق یا بیماری یهو دچار یه مشکل میشه

اینجا تو مشکلو میدونی و اگرم قبول کنی کسی نمیگه اخی طفلک نمیدونست میگن میخواست عقل داشته باشه نکنه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2740
انشالله که جواب غلطه سالمه ولی تو میگی لطف و هدیه خداهست شال و روسری نیس زشت باشه یا به دلت نشینه ق ...

خوب من ازمایش دادم هزینه کردم که اگه سندروم داشت کورتاژ بشم

چون خدای نکرده بچه ناقص اگه دنیا بیاد هم خودش در عذابه هم خانوادش

تو مرا جان وجهانی