2733
2739
عنوان

پشت کنکوری یا دانشگاه آزاد؟

98 بازدید | 9 پست

به نظرتون بمونم پشت کنکور؟

من خیلی زور زدم که بتونم یجوری بخونم که امسال قبول بشم اما از یه طرف رشته ای که می‌خوام کنکور بدم غیر مرتبط با رشته خودمه و نمی‌تونم هر دوتاش رو همزمان خیلی خوب جلو ببرم و از طرفی هم مشکلات دیگه 

درکل یه خورده که فکر میکنم مخصوصاً بعد از کنکور اردیبهشت به این نتیجه میرسم که احتمال قبولیم خیلی کمه ، چه پست کنکوری موندن و چه دانشگاه آزاد هر دو خرج فراوان دارن و تنهاااا راهش اینه که یه کار پیدا کنم نمی‌دونم چه کاری ، اما درکل بابام که اصلاً نمی‌خواد اسم دانشگاه آزاد رو بیارم تو خونه حقم داره ها چون پول شهریه نداره نمی‌دونم چیکار کنم خسته شدم با این شرایط به نظرتون بمونم پشت کنکور؟

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

شهریه‌ش خیلی زیاده ؟ مثلا چقدر ؟

من هیچ تحقیقی نکردم و اطلاع ندارم در مورد دانشگاه آزاد

منم فرهنگیان میخواستم نشد سال دومم‌ بود کنکور میدادم

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهریه‌ش خیلی زیاده ؟ مثلا چقدر ؟ من هیچ تحقیقی نکردم و اطلاع ندارم در مورد دانشگاه آزاد منم فره ...

دانشگاه آزاد یه شهریه ثابت داره و یه متغیر که اگر ما حداقل بگیم مثلاً حداقل ترمی شیش هفت تومن بازم برای ما زیاده خیلی زیاده ، خوردم به بن بست 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
2742
فرهنگيان کدوم رشته ؟ منم امسال فرهنگيان دادم ولی چشمم آب نمیخوره

انسانی‌

من تحلیل کردم دیدم بالاترین درصدم‌ ۳۰ بود دیگه امیدی ندارم

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
دانشگاه آزاد یه شهریه ثابت داره و یه متغیر که اگر ما حداقل بگیم مثلاً حداقل ترمی شیش هفت تومن بازم ب ...

وای واقعا زیاده. اگه میدونی بابات سخته پرداختش کنه چرا نمیمونی یسال بیشتر بخونی ؟

اگه میدونی تلاش و همت میکنی و واقعااا میخونی بمون. یکی از اشناهامون طفلک بعد ۴ سال یا ۵ سال امسال قبولی ۴۰۲ بود. می‌گفت سال آخر دیگه خیلی خودمو زدم آب و آتیش تا قبول شم‌

من خودم با اینکه تلاش کردم ولی کافی نبود... مجبورم دوباره بمونم پشت

2740
من حتی میترسم تحلیل کنم  پشت کنکوری بودی؟

اره‌

منم میترسیدم ولی خب الان خیالم راحت شد. من تیر هم ثبت نام کردم شاید از اون سراسری چیزی قبول شدم رفتم اگه نه بازم میمونم پشت