2733
2739

امنیت اقتصادی که نداریم ،ملت دارن از جگر وگوششون میگذرن برای ۱۰ هزار تومن  ،حتی قیمت رو کالا برای مردم  بازم گرونه ،اونوقت مغازه دارا میان دوبرابر قیمت روی جنس میدن مردم ،چراااا؟

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بعضی‌ها دیگه شرافت شونو از دست دادن

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

زنگ‌میزنن قیمت میگیرن .

مثلا پیرهنی اوردن ۱۰۰ هزار . زنگ میزنن به فروشنده اصلی یا تولیدی . قیمت میپرسن میگن امروز شده ۱۲۰ تومن .

فروشنده همون ۱۲۰ میده به مردم 

چون فردا همین  پیرهن رو دوباره میره میخره  میاره مغازش (اونم به قیمت ۱۵۰ )   مجبوره ایندفعه ۱۶۰ بده حداقل به مردم

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ما هم میریم خرید .فحش میدیم.واقعا درده. گوشت ک تعطیل.غذامون شده ماکارونی ماست املت کته نه لباسی می ...

این رو  فقط دهه ی شصتی ها میدونن . درسته ارزون بود . اما پول نبود بخرن ‌. لباس هم نمیتونستن بخرن . یادمه شال بود ۱۲ تومن . تدریس خصوصی کردم  گفتم‌میگم ۱۲تومن یه شال و پیرهن  میخرم باهاش که دوست دارم  .   اما مادرم گفته بود رایگان اموزش داد به بچه هاتون 😑  و پولشو نگرفته بود .

صبحونه ها حتی  پنیر  نداشتیم . نهار هم ماست و برنج به زور.شام هیچی.  هنوز وصع ما خیلی بهتر بود . بقیه واقعا هیچی نداشتن . هیچی .  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
این رو  فقط دهه ی شصتی ها میدونن . درسته ارزون بود . اما پول نبود بخرن ‌. لباس هم نمیتونستن بخر ...

آره.اون موقع لااقل میخندیدیم.الان همه درگیر کارن تا نمیرن از گرسنگی.خنده از لبهامون رفته

الان که خوبه  این شبه انسان ها زمان جنگ که مردم زیر آتش گلوله بود شیرخشک بچه احتکار میکردن

چرا شیر خشک 😟

الان حتی روی توریست های خارجی هم کلاه میزارن  ایرانیا

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو