2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری خارج از رحم (EP)

| مشاهده متن کامل بحث + 521346 بازدید | 4836 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من بخاطر قرص اورژانسی خارج رحمی باردار شدم سونو واژینال دادم دکتر متوجه نشد و ابان ماه لولم ترکید و عمل کردم حالا سوالم اینجاست برای حاملگی مجدد باید عکس رنگی بگیرم یا نیازی نیست آخه دکترم موقع عمل اون لولمو برسی کرد گفت مشکلی نداری سه ماه دیگه میتونی باردار بشی

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2731

سلام دوستان کسی هست منو رراهنمایی کنه من دیروز بی بی چک زدم هاله مثبت داشت  ۵روز از موعد پریودم گذشته ولی زیر دلم خ درد میکنه وفشار حس میکنم لازم بذکره یماهه گذَشته هروز ورزش سنگین انجام دادم برا کاهش وزن  کاهش شکم پهلو حالا الان استرس گرفتم نکنه مال منم خارج رحمیه دکترم مطبش تعطیله تا بعد عید 

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

یکی بیاد  توروخدا من همینجوری درگیری استرس اضطرابم الان فکرش داره  دیوونم میکنه۴سال پیشم سزارین داشتم ودقیقا اطراف بخیه هام فشار و درد حس میکنم 

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2740

سلام بچه ها من تازه مرخص شدم منم خارج رحمی بود انشالله هیچکی دیگه این تجربه رو حس نکنه مردم و زنده شدم

تجربمو میگم بهتون بچه ها

من ۵هفته بودم سرگیجه شدید و درد سمت چپ شکم داشتم رفتم سونو گف احتمالا خارج رحمیه رفتم پیش دکتر زنانی گف سریع برو بستری شو لوله ات رو برداریم رفتم بستری شدم لباس اتاق عملم پوشیدم دوباره پشیمون شدم رضایت دادم ترخیص شدم

رفتم جای دیگه گف بستری شو بستری شدم بتام ٨۵٠ بود دوتا امپول متوتروکسات همزمان زدن ۴روز بعدش بتا چک کردم ١٢٠٠ شده بود مجدد متوتروکسات زدن دو روز بعد بتا باز ٢٨٠٠ شده بود باز امپول زدن  یهو شب بعدش دل درد شدییییددی داشتم بعد دکتر میگف عفونت ادراریه اینقدر درد کشیدم ک داشتم بیهوش میشدم 

صبحش یه ضایعه اندازه کف دست خارج شد ازم

یهو بتام اومد٨٠٠

اخرش فهمیدم اینهمه امپول زدن و.... اخرش جنین داخل رحم بوده و همه تشخیصشون اشتباه بوده و جنین الکی سقط شد 

سلام 

من ۲۴بهمن فهمیدم بارداری خارج رحمی دارم از خونریزی بتا 

و ۴اسفند امپول mtxزدم بعد گذشته ۴۶روز هنوز خونریزیم قطع نشده 

چیکار کنم ؟

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲
سلام بچه ها من تازه مرخص شدم منم خارج رحمی بود انشالله هیچکی دیگه این تجربه رو حس نکنه مردم و ز ...

سلام عزیزم منم مثل شمام میشه درخواستم قبول کنی باهم صحبت کنیم منم آمپول زدم

سلام دوستان من آزبتا دادم ۹۶۰ بود دوباره بعد دوروز از دادم بتام شده بود ۵۰۰الان دوباره از دادم ک امروز برم جوابشو بگیرم من ای وی اف کرده بود و لی برام بعد ۲۰ روز ک رفتم سونو چیزی ندیدن گفتن زوده ولی بتام کم بالا رفته بود گفتن احتمالا خارج رحمیه ،البته بماند ک بهم نمیکفتن و ب اصرار خودم ک گفتم منطورتون از اینکه چیزی نمیبینیدچیه دکتر گف بزاراحتت کنم ممکن خارج رحمی باشه یا هراتفاق دیگه خیلی ناراحت شدم دکتر گفته بیا بستری شو ولی موندم چکار کنم دوستانی ک هستن ممنون میشم راهنماییم کنن 

سونو واژینال و ازمایش بهترین راه تشخیص حاملگی خارج از رحم بهتره حتما دکتر برید ولی من هم که تجربه ...

سلام ببخشید شما بیمازستان رفتین؟یا توخونه درمان شدین؟فقط یک روز دل درد داشتین نترسید ک ب بیمارستان مراجعه کنی؟؟؟

2706