2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری خارج از رحم (EP)

| مشاهده متن کامل بحث + 522028 بازدید | 4836 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو رو خدا بیاید بگید ممکنه بعد از عمل هم باز بتا بره بالا ؟؟؟ دارم روانی میشم رسما

چرا با لاپراسکوپی حل نشد این خارج رحمی انقد زیاد شده سینه درد داری منم داشتم ۱۰ روز بعد پری میشی دردش میفته 

تو رو خدا بیاید بگید ممکنه بعد از عمل هم باز بتا بره بالا ؟؟؟ دارم روانی میشم رسما

باید تکرار کنی من اخرین بار بتام ۲۰ شد افسردگی بعد عمل بچه داری ؟ لولتو برداشتن مگه خونریزی کردی لاپراتومی شد 

2731
و تیر کشیدن دلم  البته سمت مخالف جایی که ای پی م بود

منم دوماه عمل شدم سمت مخالف ای پی درد میکرد رفتم سونو نوشتن سمت مخالف کیست داشتم دیروز بلخره پریود شدم امروز دکتر بودم گفت کیست ترکیده دفع شده دو روز درد شدید داشتم 

چرا با لاپراسکوپی حل نشد این خارج رحمی انقد زیاد شده سینه درد داری منم داشتم ۱۰ روز بعد پری میشی درد ...

سلام عزیزم

من اخه بعد عمل سینه درد نداشتم دو هفته بعد عمل خونریزی کردم تا الان که سه روز شده و خیلی کمه خونریزی م ولی سینه درد دارم

سلام عزیزم من اخه بعد عمل سینه درد نداشتم دو هفته بعد عمل خونریزی کردم تا الان که سه روز شده و خیلی ...

فعلا زوده برا پریود این خونریزی بعد عمل‌ برا منم‌خونریزی بعد عملم ۸‌روز طول کشید اون تموم شد ۱۰ روز بعدش پریود شدم سینه دردممم رف

لوله م رو برنداشتن ولی خیلی وحشتناک خونریزی

از عمل‌سزارین سختتره برا خارج رحمی من‌دوماهه عمل کردم هنوزز خوب نشدم شکمم درد میکنه‌ اذیت میکنه سمت چپمم که‌گفتن دوباره‌کیست‌زده درد داره دو روزه پریود شدم درد شدید دارم‌با‌خونرزی زیاد

سلام خانوما من تو سونوی واژینالم چیزی تو رحم و تخمدان دیده نشد ،ولی ضخامت آندومترم ۲۱ م م بود ممکنه خارج رحمی باشه؟؟

﷽"فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ" ...صبر کنید وعده خدا حق است.....
2706