2733
2734
عنوان

خیلی زندگی ناعادلانه اس

120 بازدید | 11 پست

من بچه دارم اعصابشو ندارم میگم کاش باردارنمیشدم ناخواسته بود الان راحت میرفتم سرکار زندگیمو جمع میکردم الان هرجابخام برم بچم هست نمیتونم بچه ارومیم نیست انقد تخسه هیچ جانمیتونم بذارمش حتی مهد 

اونوقت دوستم ۱۱ساله بچه میخاد باردار نمیشه یا همش سقط میشه به قدری پولدارن هرچی بخواد داره تو حسرت ی بچس خبچرا خدا خودش هرکی رو توجایگاه خودش قرارنمیده من اگه جای اون بودم میرفتم سرکار اون بیکاره خوشحالم هست اصلا فکرکار نیست من بدبخت همش ۲۴ساعت بفکر بیپولی وبدبختیم هیچ کمکی هم ندارم دلم مرگ میخواد من لیاقت بچه ندارم دوست دارم ازادانه زندگی کنم دیگه بقدری خستم ک وقتی حرف میزنه همش دادمیزنم ک ساکت باش مغزسرمو خوردی اعصاب صداشو ندارم امروز رفتم ازمون دادم دیشب کل خوابم ۳ساعت بوده ازمونم خراب کردم چون شدیدسردرد و پادرد داشتم سر جلسه هعی خوشبحال هرکی بچه نداره ازاده براخودش من خیلی ادم ناشکر ونالایقیم و بدردنخور

اروم باش حق داری صبر کن و با خدا معامله کن بگو من صبر میکنم من به هدیه ای که دادی تندی نمیکنم بجاش تو منو کمک کن

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
دیگه نسل مادرای ما نمیاد بنظرم چون زندگی سخت تر شده آیا این بهانه قابل قبولیه؟

مادر منم حوصله منو نداره حاضر نیست بچمو نیمساعت بگیرع وقتی مریضم برم ی امپول بزنم

نالایق و به درد بخور نیستی، فقط خسته ای 

بدردنخورم ب هیچ کار نمیام 

ن میخوام بچمو نگه دارم از بس رو اعصابمه اصلا اون بچس من مشکل دارم خودم میدونم ولی نمیخوام من مادرخوبی نیستم ومادر خوبی نمیشم کاش خدا به من بچه نمیداد تاتوحسرت بچه میمردم ولی یع بچه رو بامن بدبخت نمیکرد من بچه خوبی تربیت نمیکنم اینطوری بااین وضعیتم 

عزیزم خسته ای و حساس شدی و استرس و فشار در زندگی داری ، میتونی یه مشاوره برو یا کتاب ها و فایل های برای بهتر شدن روح و روانت  بخون .اون بچه گناهی نداره ، ناراحتی اعصاب شما روی حال و آینده اونم تاثیر بد میزاره. هرچند میدونم یه خار به پاش بره اولین نفری که ناراحت میشه و هرکاری براش میکنه خود شما هستی چون مادری 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر منم حوصله منو نداره حاضر نیست بچمو نیمساعت بگیرع وقتی مریضم برم ی امپول بزنم

پس تو مثل مادرت نباش

بچه واقعا باعث محدودیت نیست

چه افرادی تو دنیا بودن که با وجود چندتا بچه به چه موفقیت ها دست پیدا کردن

عاشق خدام چون میدونم هیچ عشقی موندگار تر از عشق اون نیست
عزیزم خسته ای و حساس شدی و استرس و فشار در زندگی داری ، میتونی یه مشاوره برو یا کتاب ها و فایل های ب ...

خستم دخترم ۲بار تاحالا برق گرفتتش از هیچی نمیترسه میخ کرد تو برق تو یک دیقه ای که من دستشویی بودم الانم دوشاخه کولر دراورد کلا تو برق بود دل ورده اش دراورد برق گرفتش دستشو با تابه سوزونده خشک  شده نی میخوره اینور اونور خون میاد میگیره فشارش میده میگه میخوام ابش در بیاد تااین حدشلوغ من میرم نظافت برای بی پولی ازاونور مجبورم باخودم ببرمش اذیت میکنه نمیذاره کارکنم

پس تو مثل مادرت نباش بچه واقعا باعث محدودیت نیست چه افرادی تو دنیا بودن که با وجود چندتا بچه به چه ...

ن هر بچه ای 

ن موقعیت من 

من نمیتونم تایم بذارم براکارکم درامد مجبورمسنگین کارکنم بابام ناراحته از اینکه میرم نظافت درامد همسرم کمه 

خستم دخترم ۲بار تاحالا برق گرفتتش از هیچی نمیترسه میخ کرد تو برق تو یک دیقه ای که من دستشویی بودم ال ...

خب خدایی واقعا سخته پس اینجوری ،بخصوص اگ با خودت میبری و نمیدونی کار کنی یا حواست به اون باشه . خدا کمکت کنه . چندسالشه؟

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خدایی واقعا سخته پس اینجوری ،بخصوص اگ با خودت میبری و نمیدونی کار کنی یا حواست به اون باشه . خدا ...

۴سال خیلی سخته قبلا فقط کارم همین بود اما از امروز یجا میخام برم حسابداری حقوقش کمه چون من هیچی بلدنیستم قراره یادبگیرم فعلا تایم میذارم تایادبگیرم خیلی دعام کنید من به دعاهاتون اعتقاددارم