2737
2734
چه فرقی داره با ول کردن داری میگی بیشتر وقتش با اونه اگه میخوای واقعا بسوزه ولش کن تلاش کن یکی بهتر ...

مگه من دنبال جفت گیریم که یکی دیگه پیدا کنم؟ مگه کمبود پسر و رابطه دارم؟ حتما عاشقم که نمیتونم دیگه حتما عاشقم که فقط اونو می‌خوام

دوستم با دوست پسرش تصادف میکنن و دوستم صدمه جدی میبینه مادرش بخش فوریت بود فکرشو کن وقتی دید دخترش با اون اوضاعه چه حالی شد 

حال؟؟

اصلا جونی براش نموند در جا سکته کرد هر دو رو کنار هم خاک کردن 

پدره یه مرده ی متحرک شد 

و اما پسره که صدماتش سطحی بود برا خودش چپ و راست گشت و گشت تا اخرشم ازدواج کرد ،دخترش کوچیک بود با دوچرخه بازی میکرد  ماشین از روش رد شد 

اونایی که تباه شدن بی گناه بودن فقط

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من داده اونم خیلیییی بیشتر از تحملم

من یبار خودکشی کردم ولی بعدش فقط ب مامانم التماس میکردم ببرتم بیمارستان حالم بد بود اولاش باور نمیکرد ولی بعد حالمو ک دید رفتیم بیمارستان واقعا خدا رو هزار بار شکر زندم نکن پشیمون میشی

2742
مگه من دنبال جفت گیریم که یکی دیگه پیدا کنم؟ مگه کمبود پسر و رابطه دارم؟ حتما عاشقم که نمیتونم دیگه ...

من انقد ادم عاشق دیدم بقول خودشون نفس کشیدن بدون طرفشون سخت بوده واسشون

ولی الان کجان یکیش معتاد شده دختره ولش کرد رفت زن یه وکیل ثروتمند شد

یکی دیگشم بهش خیانت شد

عشقه یه طرفه به درد هیچی نمیخوره

معلومه دوست پسرت تنوع طلبه چون مطمانن اون دختره هم رو ول میکنه شک نکن

من انقد ادم عاشق دیدم بقول خودشون نفس کشیدن بدون طرفشون سخت بوده واسشون ولی الان کجان یکیش معتاد شد ...

اگه ول نکنه چی اگه دختره از من بهتر باشه چی اگه دلشو ببره بگه این همونه ک میخام اگه همه رو بخاطرش کنار بزارع

هیشکی دوسم نداره خونوادم هم آرزو مرگمو میکنن

توی این دنیا به این بزرگی مطمئن باش هستن کسایی که دوست دارن،حتی اگه خودت ندونی،پس این کار رو نکن دختر خوب،فقط الان آب بخور بخواب عزیزم

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
2740
اگه ول نکنه چی اگه دختره از من بهتر باشه چی اگه دلشو ببره بگه این همونه ک میخام اگه همه رو بخاطرش کن ...

مگه قبل اون دختره به تو هم همین حرفارو نمیزده؟ 

اگه میزده پس بدون تنوع طلبه عاشق نیس

قدرت اینو داره که این دختره رو هم ول من بره سراغ بعدی

مگه میشه عذاب وجدان نگیره

بله میشه که اصلنم براش مهم نباشه یا نهایتا یکم ناراحت میشه که توی بدترین حالتش میره پیش مشاور با تکنیکایی که بلدن طرف رو آروم میکنن

بهترین کار اینه که از اون آدم جدابشی میدونمم که اصلااا راحت نیست و دردش زیاده ولی وقتی النگوی طلا دستو اذیت میکنه النگورو میچینن دستو قطع نمیکنن اگه جسارت خودکشی داشته باشی شجاعت جدایی رو حتما داری درد جدایی رو تحمل کن بهتر از عذاب خودکشیه مشاورم کمکت میکنه نهایتا 6ماه یا 1سال عذاب میکشی و دردت آروم میشه بعدش شانس زندگی بهتر رو داری ولی خودکشی دیگه راهی برات نمیذاره آدم عاقل تمام پلای پشت سرشو به خاطر یه بی لیاقت خراب نمیکنه

2706