2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با جداشدن مشکلم حل میشه فکر میکنین؟؟ تاااازع شروع میشه

فکر میکنی خودکشی کنی تموم میشه؟؟؟ به هرحال همیشه مشکلات هستن بخدا شعار نمیدم منم مشکل دارم ناراحتی دارم نگرانی دارم، اما ادم مجبوره تحمل کنه تا روزای بهتر بیان بین بد و بدتر آدم بدو انتخاب میکنه، میتونی جدا بشی عذابشو تحمل کنی گریه هاتو بکنی یه مدت افسرده بشی و بعد یواش یواش به زندگی برگردی و تلاش کنی برای بهتر شدنش و احتمال شادی و خوسبختی تو زندگیت داشته باشی ، میتونیم همه پلارو خراب کنی و خودکشی کنی و عذابشو بدون هیچ امیدی تحمل کنی

گفتنی هارو بهت گفتیم خواستیم چشم و گوشت باز شه ولی ظاهرا نمیخوای داری مقاومت میکنی امیدوارم هر چی ...

اره بخاطر پدر مادرت نکن

تا الان اذیتشون کردی یا ن ولی ازین ب بعد یه ادم دیگه شو بخدا گناه دارن بیشتر از این زجرشون نده

2728
خیلی دوسم داشت چیشد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فکر میکنی فقط شما یه نفر بودی که طرف خیلی دوست داشته و عاشق شیدات بوده و میگفته برات میمیرم بعد نامردی کرده در حقت رفتارش عوض شده و رفته، اووووه انقدررر زیاده آدمایی که اینطوری شدن برای هرکسی تو رابطه اش حتی بعد از چندین سال هم ممکنه پیش بیاد، شوک بدیه غم بزرگیه اما تصمیم به خودکشی نگرفتن چون فرصت سوزیه  آینده نا معلومه ازکجا معلوم که بهترش سرراهشون قرار نگیره

مگه من دنبال جفت گیریم که یکی دیگه پیدا کنم؟ مگه کمبود پسر و رابطه دارم؟ حتما عاشقم که نمیتونم دیگه ...

۱/۵ برابر مدت رابطت از پایانش بگذره بیحس میشی بهش 

مثلا ۱ سال باهم بودین الان کات کردی ۱/۵ سال دیگ حسی بهش نداری

2738