2157
2106
عنوان

پست گوشی

42 بازدید | 6 پست

سلام خانوما.ازشهراستان برام گوشی گرفتن وفردامیخان پست کنن.چقدرطول میکشه تادستم برسه؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین توروخدااااا لایک نکنین😂

نهایت سه روز

پسنداز   من  برای   آینده   ماهیانه   ۱۰هزار    قسط وام میدم .    هر زمان نیاز  داشته باشم بدون ضمانت و بدون تبعیض جنسیت و پارتی مارتی و غیر حضوری وامم میگیرم . امیدوارم منم مثل بقیه همین روزا جزئی از خیرین وام دهنده باشم یا امام حسین علیه السلام   من عضو   حمایت از بانوان  شدم  خداروشکر  🙏😍✌️✌️✌️  باید اراده کنی خواستن توانستن هست  بعد از ۲۰ سال     زندگی مشترک که فقط اسم مشترک داشت اما مفهومی نداشت  تنها دلخوشیم بچه هام بودن و شرایط جدایی رو نداشتم سوختم وساختم        تا اینکه با حمایت خیرین حمایت از بانوان خونه رو بجای مهریه بنام خودم کنم از شما فاطمه ۱۱۲۲ عزیزم و شما مهربون mamanyasin 99  دنیا دنیا تشکر میکنم  ان شاءالله هر جا هستین به حق فاطمه زهرا علیهم السلام زندگی تون پر از آرامش و شادی باشه هر وعده نماز دعایتان میکنم                                            

بستگی ب نوع پست و شهرستان داره،دو روز نهایت یه هفته فکر کنم

💜گروه رز بنفش💜 وزن اولیه ۸۲     وزن فعلی ۸۰/۳۰۰   ،هدف اول ۷۷   🔒هدف دوم ۷۴   🔒هدف سوم ۶۹  🔒هدف پایانی 64  🔒

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149