2733
2739
عنوان

همسایمون انگار جن زده شده ...میگن طلسمش کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی کسی ک میترسه کنجکاو نباید بشه عزیز من مگه استارتر کسیو مجبور کرده؟این رفتارا زشته دوست عزیز ه ...

اینجا همینقد داغون ی بار من تاپیک زدم خچ خوراکی هایی دوس دارید ریختن سرم ک چرا گفتی فلان اینجا حانله هست نمیدونم هزار تا حرف چرت و پرت 

2731
چجوری یعنی مبشه بیشتر بگی

صورتشو شکل ترسناک میدیدم

میومد خونه یهو انگار کل سرم داغ میشد دلم میخواست جیغغغغ بکشم

انگار همش یه فشاری روم بود

وسایل و پول و طلامون گم میشد

ماشینمون همش حتی پارک بود ماشینای دیگه میزدن بهش

هی لاستیک میترکوندیم تو راه

تو خونمون همه چی خراب میشد و مثلا گاز یهو بوم میترکید

رو لباسای سفیدمون لک های بزرگ زرد میشد

همش جنگ و دعوا بود خونه

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
بس ک بی جنبه ان ...اینا چطوری میخان از پس یه زندگی بربیان انقدر خاله زنکن ...شکایت زندگیشونو ب کی می ...

الان چرا همه چیو باهم قاطی میکنی؟

ادبم خوب چیزیه

هیچی نمیگم انقدر بی ادبی و توهین میکنی

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2738
دور از جونت عزیزم ترس نداره که ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد انشاالله ک خدا دور کنه

فدات 

اره ایشالله سر هیچ کسی نیاد

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
چقدر عقده ای هستی خب برو بیرون نیا تو تاپیک چ ترسی آخه مگه چی گفتم 

نی نی سایت نیست ک عقده ایی سایته دورازجون بقیه ی دوستان .ی مشت عقده و کمبود توجه اینکارارو میکنن .بگو خو مث ادم برو بیرون ن تاپیک جنسی ن انحراف از دین

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
گزارش نزدم اینجور تاپیکا باید ممنوع شن خصوصا این وقت شب چرا اسی الان این تاپیکو‌ زده با این عنوا ...

وقتی میدونی ک میترسی یا عواقب داره برات نباید بیای تو ...همین کنجکاوی سر آدمو ب باد میده😅

میدونم عزیزم اطلاع دارم ولی فک نکنم اسکیزو...باشه

پس شما فعلا ور عصر حجر به سر میبرید که میگید جن زده شده چون اونموقعه ها هم‌کسی که اسکیزوفرنی داشت با زنجیر میبستنش و در زیر زمین بدون غذا و بهداست آنچنانی نگه داری میشد میگفتن‌جنها وترد بدنش شدن باید خارج بشن تا خوب بشه

2706