2733
2739
عنوان

همسایمون انگار جن زده شده ...میگن طلسمش کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 93 پست
انقد بچه نباش موضوع تاپیک مشخص بود میترسی نیا داخل دیگه گزارش ینی چی

گزارش نزدم

اینجور تاپیکا باید ممنوع شن

خصوصا این وقت شب

چرا اسی الان این تاپیکو‌ زده

با این عنوان اسی خب همه کنجکاو میشن میان

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم نمیخواد خرافاتو ترویج بدم ولی مارو هم طلسم سنگین کرده بودن شوهرمو به شکلهای ترسناک میدیم☹️

کلی اتفاقای عجیب دیگه هم میوفتاد برامون

واسه همین باور میکنم

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2731
2740
چقدر عقده ای هستی خب برو بیرون نیا تو تاپیک چ ترسی آخه مگه چی گفتم 

درست صحبت کن

ساعت ۲ شب باید بزنی اسی ؟

😒😒

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
گزارش نزدم اینجور تاپیکا باید ممنوع شن خصوصا این وقت شب چرا اسی الان این تاپیکو‌ زده با این عنوا ...

ینی چی کسی ک میترسه کنجکاو نباید بشه عزیز من مگه استارتر کسیو مجبور کرده؟این رفتارا زشته دوست عزیز هرکس بیاد ب این تاپیک خودش خواسته

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
گزارش نزدم اینجور تاپیکا باید ممنوع شن خصوصا این وقت شب چرا اسی الان این تاپیکو‌ زده با این عنوا ...

این دیگه مشکل خودتونه با اینکه ترسناکه بیایین

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
بس ک بی جنبه ان ...اینا چطوری میخان از پس یه زندگی بربیان انقدر خاله زنکن ...شکایت زندگیشونو ب کی می ...

این چیزا هست ولی طلسم بد خیلی بده واقعا ادمو از زندگی میندازه دختره من دوسالش گاهی ب ی دیوار نگاه میکنه بعد میگه بشین بشین یا میگه برو برو 

بعد شوهرم میگفت این میبینه کسی رو بعد ازش سوال پرسیدیم چون شوهرم میگفت اگه بپرسی جواب میدن ب دخترم گفتیم دو دوتا نگاه کرد اونجا گفت ۴ تا باز گفتیم دو سه تا بخدا نگاه کرد گفت ۶ تا حتی با انگشت نشون داد هنگ کرده بودیم 

اون بند خدا فک‌کنم جن داره اذیتش میکنه اینجوری شده. اینکه بخاد جن رو از زندگیش بیرون کنه خیلی سخته کارهرکسی نیست. از فامیلایه ما پسز ۲۵ ساله به خاطر اذیت ازار جن خودکشی کرد. خودشو از طبقه سوم انداخت پایین. بعد مرگ اون داداش بزرگش حالش بد شده جن ها اومدن سراغ این . الان شبانه روز یکی نگهبانی شو میده که اینم بلایی سرخودش نیاره.

مثل اون بچه هایی ک میرفتن چغولی😒😒😒اینم نینی یار لازمه؟ چقد پاچه خوارین بعضیاتون😒

و بعضیا هم چقدر بی فرهنگ که توهین میکنن

مثلا چی میرسه به من ؟ با تگ کردن نی نی یار؟😐

2706