2703
2553

سلام خواهرا ..یه خانومی موذب و مهربونه خیلی جوونه بنده خدا ی پسر ۹ساله داره 😔چند وقت پیش حالش انقد خراب میشه ک از خونه کلا میزاره میره و چند شبانه روز پیداش نمیشه و آخر شوهرش از خیابونای تهران پیداش میکنه...بعد مدتها دوباره اونطوری شده ...همش شوهرشو فحش رکیک میده پیشگویی میکنه از گذشته ها میگه با یه کسایی ک نمیبینیم حرف میزنه همش درباره دعا و طلسم حرف میزنه خلاصه ک انگار شوهرشو هیولا میبینه ...و از همه مهمتر ی چیزایی ب ما میگه آدم شاخ درمیاره...مثلا اسم دورترین فامیلمونو با تمام خصوصیاتشو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یاخدا 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2720

خیلی قضیه ها داره ک ما تازه شنیدیم درباره زندگیشون...دیشب انقدر سر صدا کرده نصف شب رفته تو حموم همسایه دو ساعت نشسته....رفته فحش داده چنتا حرف زده صبح ساعت ۱۰ دیروز بردنش تیمارستان فک کنم

😐😐چرا میخوای نصف شبی مارو بترسونی

چرا الان این تاپیکو زدی

@نی_نی_یار_شب    

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
یا شیزوفرنی گرفته یا مواد میزنه خواهر

فامیل دور اینارو از کجا میشناسه آخه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2714
😐😐چرا میخوای نصف شبی مارو بترسونی چرا الان این تاپیکو زدی @نی_نی_یار_شب    

انقد بچه نباش موضوع تاپیک مشخص بود میترسی نیا داخل دیگه گزارش ینی چی

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

والا من ترسیدم مثل سگگگگگگگگگگگگ

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2706