2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من روز نهم داغون بودم از استخون درد حتما حتما سرم بزن .الان روز ۱۸هستم هنوزم اذیتمطوری که اذیتمطوری ...

وای منم خیس عرق میشم زانوهام سست میشه سر گیجه میگیرم پس کارامون کی کنه 😭

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2149

من روز ۲۲ علائمم رفته فقط یه وقتا گلوم میخاره

اگه زیر نظر پزشکین فقط صبر کنین روزای سخت میگذره به زودی خوب میشین 

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘
خام ها من ضعف شدید دارم دلم شیرینی میخواد 😭بده بخورم 

گلم اصلا چربی نخور شیرینی هم طبیعی تو رو خدا بچه ها تا میتونید کباب کنین میدونم خیلیامون نداریم ولی کباب مثل آب رو آتیش برا این بیماری مخصوصا گوشت 

من روز ۲۲ علائمم رفته فقط یه وقتا گلوم میخاره اگه زیر نظر پزشکین فقط صبر کنین روزای سخت میگذره به ز ...

گلم توان داری خونتو تمیز کنی خونم مثل قبل نیست خیلی دوست دارم تمیز کنم اما توان ندارم البته من قبل ۱۵کیلو کم کرده بودم فکر کنم بنیم ضعیف شده

گلم اصلا چربی نخور شیرینی هم طبیعی تو رو خدا بچه ها تا میتونید کباب کنین میدونم خیلیامون نداریم ولی ...

من گوشت دوست ندارم 

2050
گلم توان داری خونتو تمیز کنی خونم مثل قبل نیست خیلی دوست دارم تمیز کنم اما توان ندارم البته من قبل ۱ ...

اره روز ۲۲ هستم حالت عادیم میتونم کار کنم ولی هفته پیش توان نداشتم میدونم چی میگی هر یه روزی که بگذره ایشالا بهتر و بهتر میشی. الان خودتو با کار خونه خسته نکن استراحت کن

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘
عزیزم منم همینطورمم خونم افتضاع شده اما اول خودت انشالله خوب شدی کم کم شروع می‌کنی به تمیز کاری  ...

آخه پس کی ظرف ولباس بشوره کی غذا درست کنه کسی ندارم 😞

اره روز ۲۲ هستم حالت عادیم میتونم کار کنم ولی هفته پیش توان نداشتم میدونم چی میگی هر یه روزی که بگذر ...

برا ضعف چی خوردین من اصلا تقویتی بهم نداده دکتر خیلی سرگیجه و سر درد دارم خیس عرق میشم 

2143
یکبار فقط کباب کن متوجه میشی چقدر جون میاد تو بدنت گوشت گوساله حتما بگو برات درست کنن بزور بخور  ...

نمی تونم دست خودم نیست 20 ساله نخوردم الان چطوری بخورم 

1718