2733
2739
عنوان

ممکنه دوستی بعد نامزدی یا ازدواج تغییرکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضیا هستن که بعد از ازدواج کامل با دوستاشونو حذف میکنن توی سایت دیدم  با افتخار هم میگفتن. 

اما خودم دوستی ندارم که دوستیش قطع کرده باشه باهام اما دیگه مثل قبل نمیتونم باهاشون حرف بزنم دغدغه هامون فرق کرده

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
کاش دخترا حداقل عوض نمی‌شدن میبینم پسرا رو بعد ازدواج روابطشان با دوستا کمرنگ نمیشه ولی دخترا

اره واقعادرست میگی.  یک چیز دیگه هم هست عزیزم البته در مورد همه اینجور نیستا ولی بعضیا مثلا شوهرشون بهشون میگه بعد ازدواج ارتباطت رو با دوستات قطع  کن 

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
2738
اره واقعادرست میگی.  یک چیز دیگه هم هست عزیزم البته در مورد همه اینجور نیستا ولی بعضیا مثلا شوه ...

این موردو چن جا بهش گیر دادم و قسمش دادم گفت همچین چیزی اصلا نبوده و اتفاقا همسرم کاری ب این چیزا ندارع 

واسه تغییراش آخه اینطور ک میشنوم ممکنه بدترم بشه الان خونه پدرشه اینحوره

اگه دیدی دیکه تمایلی به ارتباط باهات نداره اونوقت دیگه شما هم پیگیرش نباش

ولی اگه فقط واسه کمرنگ شدن رابطه تونه این کارو نکن

اینجور دوستیا ارزش زیادی دارن

بچها همزمان گزارشم بزنین برام ی وقت نبینه😶

باشه عزیزم. دوستت تو نی نی سایت هست؟ 

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
اگه دیدی دیکه تمایلی به ارتباط باهات نداره اونوقت دیگه شما هم پیگیرش نباش ولی اگه فقط واسه کمرنگ شد ...

اصلا ب دوست داشتنش شک ندارم چون دیدم حسشو وقتی باهمیم چقد خوشحاله فقط تغییراتش اینکه همیشه ترسش تو دلمه ک ی روزی از دستش میدم برام از الان عذاب شده