2733
2734
عنوان

ممکنه دوستی بعد نامزدی یا ازدواج تغییرکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 86 پست
اره کمتر ک بگمم اونجوری نیست پیامشو مبدع اومدنشو میاد راستش خیلی دوسش دارم عین خواهرمه حتی بیشتر از ...

دوستم وقتی عقد کرد مادرش گفته بود مرضیه از وقتی عقد کرده چقدر عوض شده

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوست ندارم ببینه جلوش کوچیک میشم 

من متوجه نشدم دقیقن دوست شما چه تغییری کرده؟

میگید محبتش که مثل قبله، پیام هم که بهتون میده، خب الان مشکل شما چیه؟ 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

[QUOTE=208150300]من متوجه نشدم دقیقن دوست شما چه تغییری کرده؟ میگید محبتش که مثل قبله، پیام هم که بهتون میده، خب الا ...[/QUOTوالا الان ک فک میکنم اونقداتغییری نکرده جز زنگ زدن ک باره آخر خودم نخاستم دیک بهم زنگ بزنه و اونم روش موند اصلا بهم زنگ نمیزنه واینکع حسن میگه عوض شده  ب ناراحتیم اهمیت نمیده باهام دردودل نمیکنه 

2740
[QUOTE=208150300]من متوجه نشدم دقیقن دوست شما چه تغییری کرده؟ میگید محبتش که مثل قبله، پیام هم که به ...

همینا رو به خودش گفتید؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706