2752
2734
عنوان

بیاید از اذیت های مادرشوهرتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 26 پست
اره به خدا. ببین چقدر فکرم درگیره. تاپیک قبلمو بخونی متوجه میشی. با یه تازه عروس چطوری رفتار میکنن.

تجربه،شد

من بعدازاین کارهانکن، 

خودت قاطی این مناسبتهاو..نکن، 

چندسالش مادرشوهرت

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
من که هیچی کلا کاراشون برام حقیقتا ذره ای مهم نیست. ولی روز بقیه رو با این تاپیک خراب نکنید🤌😂😂😂

واقعا چرا کاری میکنن که کسی دل خوش ازشون نداشته باشه و وقتی آدم میخواد در موردشون صحبت کنه، بخواد سکوت کنه که انرژی منفی نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه،شد من بعدازاین کارهانکن،  خودت قاطی این مناسبتهاو..نکن،  چندسالش مادرشوهرت

۵۰ یا ۵۰ و خورده ای هست. اخه تعجب میکنم. دختر ۲۰ ساله که نیست توقع داشته باشه. اصلا همین که تماس گرفتم لطف کردم. وقتی داشت پشت تلفن اون حرفها رو میزد به خدا به خودم شک کرده بودم که آیا دارم درست میشنوم؟ اصلا باورم نمیشد. آخه تولدددددد؟

2731
واقعا چرا کاری میکنن که کسی دل خوش ازشون نداشته باشه و وقتی آدم میخواد در موردشون صحبت کنه، بخواد سک ...

نمیدونم واقعا مرض دارن انگار😕ولی من دارم درس میگیرم تا لا اقل اگه زنده بودم واسه عروسم مادر شوهر نباشم🤭

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ولش کن،  مگه بچه است تولدش تبریک میگی

اول صبح همسرم پیام داد که امروز تولد مامانمه. منم گفتم حتما یه چیزی هست که اول صبح بهم گفته. بدون دلیل نیست. یه چیزی میدونه. بخاطر همین زنگ زدم بهش.

تا جایی که یادم میاد تنها گیری که مادرشوهرم داده بود من و نامزدمو و مادرشوهرم رفتیم یه جایی شلوارم که قد نود بود گفت کوتاهه عوضش کنی بهتره  به احترامش رفتم عوض کردم 

خداروشکر تا اینجا خوب پیش رفتیم و درکل مادرشوهر خوبیه و دوستم داره

متاهل 🦋

خدا بیامرزه مادرشوهرم ندیدم بخودم. خواهرشوهرامم که هرسه تا خوبن و همیشه طرفِ من... جاریام ماه مثل خواهر ... خیلی دوستشون دارم تو روزای سخت قشنگیِ ذاتشون آرامش زندگیم بوده.❤

و خدایی که به شدت کافیست...