2733
2739
عنوان

چرا انقد از ازدواجم پشیمون شدم جدیدا😑

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 111 پست

دوست داشتن کافی نیست فقط 

اینکه باهاش خوش باشی خوش بگذرونی باهاش فیلم ببینی بری خرید توی بیشتر چیزا نظرشو بخوای توی اشپزی باهم دست به یکی کنید، مگه فقط دوست داشتن لازمه، بنظرم انگیزه ادامه نداری 

شده دلتنگ شوی و از شدت حزن،وحشیو هار شوی پاچه بگیری همه را؟!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فک کنه رفیقته تا شوهرت

اخه من دوستام همش با دوستام باشم مثل قبل مامانم کارای خونه رو کنه کلافه میشم بعضی وقتا حس میکنم نمیتونم دیگ میشینم گریه میکنم حتی سر شام و ناهار با شوهرم دعوام میشه 😑

2740

حقیقتشو بگم اینروزا ورد زبونم شده خدایا همه ما رو شفا بده

ملت رد دادن به امام رضا 

شما حسرت دوستاتو می خوری مطمئن باش دوستات حسرت تو رو

یکم شاکر باشیم خدا ازمون نگیره خدای نکرده

شب خوش تا دیونه نشدم

[QUOTE=208138593]زنگ بزن چهارده هشتاد مشاوره رایگان...فقط هزینه تماس با خودته...[/QUOTEواسه همه چیز ...

بله مشاوره های گوناگون داره...کودک ، حقوقی ، خانواده....

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
نه واقعا دلم میخاد مثل دوستام مجرد باشم بدون این مسئولیتای زندگی مشترک 

مسئولیت پذیر باش و پای تصمیمی که گرفتی وایستا👍

برای هر چیزی یه وقت معین وجود داره...عجله نداشته باش😉
حقیقتشو بگم اینروزا ورد زبونم شده خدایا همه ما رو شفا بده ملت رد دادن به امام رضا  شما حسرت د ...

😂😑میدونم ب اونام میگم میگن چرت نگو خیلیا حسرت زندگیتو دارن ولی من خسته شدم از متاهلی اصلا حس میکنم خیلی زود بوده برام 😬

میشه بگی چه طور شد ازدواج کردی برام جالبه ... البته اگه دوست داری وحوصله داری ...

اره ما دوست بودیم کلا ی اکیپ دختر و پسر ولی فامیل خیلییی دورم بودیم بعد یه مدت باهم دوست بودیم رل زدیم بعد شوهرم گفت من تو رو برای ی عمر زندگی میخام میخام زودتر ازدواج کنیم منم چون دوسش داشتم هنوزم دارم بله دادم البته یه سال طول کشید تا خانوادم راضی بشن الان بازم با همون دوستامون رفت و امد داریم من دلم میخاد برگردم ب همون دوران احساس میکنم زندگیم کسل شده شوهرم میگ بچه بیاریم ولی اینو دیگ نمیخام قبول کنم زیاده رویه حس میکنم 

2706