2737
2734

تو زندگیم والا مشکلی ندارم ن مالی ن روحی ن احساسی شوهرمم خداروشکر اصلا ادم بدی نیست ولی نمیدونم چرا پشیمونم دوستامو میبینم مجردن حسودیم میسه اونا برعکسن وای دیوونه شدم شوهرمو دوست دارم ولی همش میگم ای کاش باهم هنوز دوست بودیم 1 ساله ازدواج کردم 19 سالمه نرمالم یا باید برم مشاوره😑دیگ واقعا خسته شدم از زندگی مشترک و متاهلی الان فکر میکنم میبینم چ اشتباهی کردم ازدواج کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

زنگ بزن چهارده هشتاد مشاوره رایگان...فقط هزینه تماس با خودته...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  

یکم ازدواج براتون زود بوده اماده پذیرش این مسیولیت بزرگ نبودی ولی دیگه بهش فکر نکن شما ازدواج کردی با این افکار زندگیت فقط تلخ میشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706