2733
2734
عنوان

تولد-مهمونی

72 بازدید | 6 پست

سلام...

هفته گذشته تولد دخترخواهرشوهرم بود،چون کار نقاشی داشت انداخت این هفته.

از اون طرف دختر اون یکی خواهرشوهرم سرما خورده یه هفته اس درگیر بوده و الان میگن فقط گلوش درد میکنه.شب اول مریضیش ما نمیدونستم ناخوشه خونشون بودیم.

حالا زنگ زده دعوت کرده فردا شب تولد.

خونش دو تا اتاق بیست متریه تقریبا.

تعدادمونم 15 نفری میشیم.

اونا  همه واکسن زدن(شوهرم،مادرش،دوتا خواهراش)

من گفتم حامله ام بچه ی کوچکم دارم بیام سرما بخورم اذیت میشم...

مخصوصا اینکه دکترم تاکید کرده تو این سه ماههی آخر خیلی مراقب باش سرمانخوری...

حالا ایشون ناراحت شده،شما باشید میرید با این شرایط؟

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین کارو کردی

فدا سر خودت و بچه ات که ناراحت شد

انقدر درک نداره ک اگه کرونا داشته باشه ناقله و چ دردسری میتونه واسه شما داشته باشه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2742

نه نه نه ... خیلیا واکسن زدن حتی دز دوم اما باز کرونا گرفتن چقد از دنیا عقبن مگه اخبار نگاه نمیکنن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ممنون از همگی...انقدر از دیشب به شوهرم پیام داده نق زده گفتم شاید من زیادی حساسم...

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
بهترین کارو کردی فدا سر خودت و بچه ات که ناراحت شد انقدر درک نداره ک اگه کرونا داشته باشه ناقله و ...

میگه دو تا ماسک میزنه فلانی...میگم پس موقع غذا و کیک و میوه چی؟

منم گفتم مگه مجبوریم تو که یه هفته عقب انداختی حالا بشه دو هفته...مگه چی میشه؟

حالا قهر کرده،شوهرمم میگه بیا خوشحال میشه..

میگم اون یه شب خوشحال میشه ولی من تا یکی دو هفته پدرم در میاد تا خوب بشم