2752
2739
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206481 بازدید | 1721 پست

عزیزم این دستورِ شیرینی نارگیلی و بعدی هم پفکیه فوق العاده است این دستورها 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
عزیزم این دستورِ شیرینی نارگیلی و بعدی هم پفکیه فوق العاده است این دستورها 

مرسی عزیزدلم لطف کردی 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها مرسی میشه دستورکاملشوبدین شماچجوری درس کردین لطفا بگین لطفا اندازه ی موادشم بگین متشکرم

ویفر رو خودم درست نکردم😅خریدم بعد به شکل قلب قالبش زدم😁

میخوای ریپ بزنی لایک نکنمرسی=/                      یه جایی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه و بازی کردیم بدون اینکه بدونیم این آخرین باربود  
2731
والا منم اولین بارم بود درست کردم مرغو تو آب  کمی پیازو نک آبپز کردم بعد آبکش کردم خنک شد.تکه ه ...

ممنووونم عزیزم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
اینا چین🤭🤭🤭🤭 صفحه ۳۱ قرمز و سبز داخل بشقابن

الوچه 

الوچه سبز معمولیه 

الوچه قرمز پیوند با گیلاسه

عادتی ب لایک کردن ندارم اگه دیدی لایکت کردم بدون از بیوت خوشم اومده و حرف دلم بوده                                     آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند🙂
2740
@siahi__motlagh     این چه غذاییه؟چقدر خوشمزه به نظر میاد

ریپلی میزنی عکسش بالا نمیاد 

همونی که تو کاسه استیله؟ یا چیز دیگه ادرس بده

عادتی ب لایک کردن ندارم اگه دیدی لایکت کردم بدون از بیوت خوشم اومده و حرف دلم بوده                                     آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند🙂
تولدم 🥲 @گیسوطلا30    

به به اره یادم‌.چه ذوقی کردی

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
😍♥️

ای تو‌گوشی سر باخد بی

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
الوچه  الوچه سبز معمولیه  الوچه قرمز پیوند با گیلاسه

به به 😍😍😍

ممنون 🌹

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚