2733
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206511 بازدید | 1721 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه دستور پیتزا رو بگید

سلام عزیزم 

خمیر و که درست کردم کف کیک پز رو چرب کردم خمیرو گذاشتم بعد سس زدم بعد پنیر پیتزا ریختم رو سس ....یا سوسیس رنده شده یا گوشت چرخ کرده یا هم مرغ پخته شده ریش ریش شده میریزم رو پنیر 

قارچ و فلفل دلمه ای و گوجه هم خورد کردم اونا هم چیدم رو پنیر 

یکم پودر اویشن زدم خیلی کم نمک زدم بخاطر گوجه ها و قارچ 

بعد هم یه لایه پنیر ریختم و در کیک پزو بستم بعد ۳۰ دقیقه تا ۳۵ دیگه اماده میشه 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
برا من هیچ وقت کش نمیاد، آب بریزی روش تاثیر داره؟؟؟ چه میزان آب؟

اره خیلی با ابپاش یه مقدار بپاش رو پنیر که یه ذره نمدار بشه

نون هم اول برش بزن بعد مواد بریز روش

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
😊😊😍نوش⁦❤️⁩

مرسی گلم 😘

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
اهان جالبه هویج و لوبیا سبز و عدس  برای اولین باره میشنوم  ما سیب زمینی پیاز سویا یا چرخ ...

اره هویج خورد شده ولوبیا سبزم که خورد شده و عدس پخته شده 

با مواد مخلوط کنی و ماکارونی که ابکش کردی 

موادم بریزی همه رو خیلی خوشمزه میشه 😋

بچه ها من یه مدل حلوا بلدم با ۳تا ارد درست میشه 

بعد چون نرمه میشه باهاش حلوا رولتی هم درست کرد دستورش میخواید بذارم؟

هر کی میخوره عاشقش میشه

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2706