2752
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206511 بازدید | 1721 پست
زعفران بریز تو ظرف.یا روش آب جوش بریز.یا ی قالب یخ

ممنون مهربون🌹🌹💞

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار اومدم روی کیک گل بذارم، دیدم روش حشرس، بعد اگه شسته بشن هم ممکنه گلبرگاش خراب بشه، باید چیکارشون کرد تمیز باشن برای تزیین؟

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
دستورشو میدی

والا منم اولین بارم بود درست کردم مرغو تو آب  کمی پیازو نک آبپز کردم بعد آبکش کردم خنک شد.تکه های گوشتو تو آردو نمک و هر ادویه که دوست داشتی میغلتونی بعد  تو ظرف دیگم دوتا تخم مرغ میشکنی هم میزنی گوشتای آردی شده رو تو تخم مرغ میزنی بعد در میاری تو آرد سوخاری میغلتونی که بهش بچسبه بعد تو روغن با حرارت ملایم سرخ کن

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
یه بسته پودر ژله رو با سه قاشق غذاخوری پودر ژلاتین قاطی کن و نصف لیوان آب جوش بریز و هم بزن  بذ ...

ممنونم عزیزم ☺️❤️ففط اگه میشه بگو قالب رو چجوری چرب کنیم ؟بعد مزش خوب میشه؟

درخواست دوستی پذیرفته نمی شود  باهم دیگه مهربون باشیم  
ممنونم عزیزم ☺️❤️ففط اگه میشه بگو قالب رو چجوری چرب کنیم ؟بعد مزش خوب میشه؟

قربونت گلم  با کمی روغن قالبتو چرب کن   آره مزه اش خیلی خوبه 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
ببخشید اون سفیداکنارکیک چیه

ویفر عزیزم

میخوای ریپ بزنی لایک نکنمرسی=/                      یه جایی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه و بازی کردیم بدون اینکه بدونیم این آخرین باربود  
مرسی عزیزدلم دشمنت شرمنده 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
مرسی عزیزدلم دشمنت شرمنده 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2706