2137
2106
عنوان

صندلی داغ🙃❤

348 بازدید | 53 پست

بیاین دورهم باشیم سوالای چالشی بپرسیم 

@آی_ام_قنبر    بدون تو خوش نمیگذره گلم❤

@دختر_توت_فرنگیییی    

@bad_girll    

@helennnn16    

@sogaddd1400    

بیاید دور هم باشیم 😊

😎❤

منم بیام ؟ گناه دارم 😢

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خوب

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود 💜دوستای گلی که مشکل باروری دارن تاپیک(یه سری کارهای گیاهی میگم) منو بخونن ایشالا زودی جواب میگیرن
2166

فقط اونا؟ 😐😂

چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟؟😐اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 

منم هستم😁

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          دختـــــــــر جـــــــــان تحصیلاتت، شغلت و پولت هرگز، یه روز صبح بیدار نمیشه و تصمیم بگیره یهویی ولت کنه و برن به آرزوهات بچسب، باور کن پسرا جایی نمیرن...! قوی باش😉یه دختر شکست نمی خوره❤پشت هر زن موفقی هیچکس نیست، فقط خودشه!🙂
2050

من میپرسم 😌😁 

اولین باری که عاشق شدین چطور شد 😌😊🤭

من خنده زنم بر دل دل خنده زند بر من /اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه / من خنده زنم بر غم /  غم خنده کند بر من / اینجاست که میخندد بیگانه به دیوانه / من خنده کنم بر عقل / او خنده کند بر من / اینجاست که میخندد ویرانه به دیوانه / من خنده کنم بر تو / تو خنده کنی بر من / اینجاست که میخندیم هردو چو دو دیوانه / من خنده کنم بر او / او خنده کند بر من / دیگر به چه میخندیم دل رفت از این خانه 💔💔💔
2183
2191