2737
2739
عنوان

قانون جدید:سقف مهریه حداکثر ۱۴ سکه

| مشاهده متن کامل بحث + 16710 بازدید | 89 پست
جامعه رو ما میسازیم 

درسته جامعه رو می سازیم اما قانون رو که ما نمی سازیم خیلی از قوانین ایران ب نفع مرداست تا زنا

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
من مخالف مهریه ام. ولی باید حق طلاق برابر . حق خروج از کشور برابر . حق حضانت فرزند برابر برای خانم ه ...

تو همین سایت نگاه کنی طرف با عشق ازدواج کرده با عشق هم شوهرش از خونه انداختش بیرون بدون هیچ پشتوانه ایی

✈🇺🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۴ سکه الان میشه یه چیزی حدود صد و پنجاه،پنجاهم بخاطر گل روی شما اصلا ۲۰۰ تو این مملکت با ۲۰۰ میلیو ...

همون رو هم خیلی از پسرهای جوان نمیتونن بخرن که باهاش حداقل برن اسنپ درآمد داشته باشن 

سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود به آن عمل نکند.پیامبر(ص)  🌺🤵عده ای میگن اینجا سایت بارداری و زایمانه در نتیجه مختص خانم هاست و حضور آقایون بی مورده که واقعا مایه ی تعجبه چون محتوای تاپیک ها چیز دیگه ای میگه و با یه نگاه اجمالی به تاپیک های خصوصا پربازدید میبینید که اکثرا در مورد هر چیزی صحبت میشه جز در مورد بارداری و زایمان که اگر غیر از این بود حتی دختران مجرد هم عضو نمیشدند چه برسه به آقایون چون براشون جذابیتی نداشت! در ضمن آقایون میتونن اینجا شناخت بهتری نسبت به خانم ها پیدا کنن که بعد ازدواج در زندگی زناشویی به کمکشون میاد پس با حضور آقایون داخل سایت کنار بیاید و حساسیت به خرج ندید و هر زمان براتون مزاحمت ایجاد کردند براشون گزارش بزنید یا از طریق پیام خصوصی به نی نی یارهای محترم اطلاع بدید تا برخورد کنند در غیر این صورت صرفا بابت حضورشون بازخواستشون نکنید و حرف زشت نزنید چون اینطوری فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید 🤵🌺 ((دروغ، سرآغاز همه ی بدی هاست.)) حضرت علی(ع)
2731
کاش قانون مهریه برداشته بشه کاش حقوق برابر و یکسان شه کاش به عنوان زن حق طبیعی و انسانی مون رو طلب ...

قانون مهریه در صورتی باید حذف بشه که حق مرد از ۴ زن و ۴۰ صیغه هم حذف بشه مگه الکیه بره عشق و حال کنه مهریه ام نده  

✈🇺🇸
نام مادر منظورتون هست؟ اگه اینطوره کاملا کار درستی میکنن چون من فرزند دو نفرم

بله واقعا کارش درسته 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
وقتی حداکثر مهریه ایی که میگیری ۱۴ تاس چه فرقی میکنه ۱۰۰ تا سکه داشته باشه یا ۱۰۰۰ تا😁😁😁

نه عزیزم میگن مثلا تا ۱۱۰ میتونستن حکم جلب بگیرن 

الان با این قانون تا ۱۴

وگرنه هر چقدرو میتونی و باید بده

ببین مهریه برای حفظ زندگیه و یه جورایی بیمه ست نه برای گرفتن

چند نفرو دیدی واقعا مهریه رو بگیرن؟

از صد نفر شااااید ده نفر 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
درسته جامعه رو می سازیم اما قانون رو که ما نمی سازیم خیلی از قوانین ایران ب نفع مرداست تا زنا

بله الان اینطوریه 

ولی به من بگید الان به نسبت صد سال قبل چطوره ؟ 

صد سال بعد رو کی باید بسازه ؟

😁
اگه شروط ضمن عقد گذاشته بشه مهم نیس به نظرم مهریه حق طلاق و تحصیل و کار و تقسیم اموال بعد ازدواج و. ...

مهربه در صورتی نباید مهم باشه که قانون ۴ زن و ۴۰ صیغه برای مرد برداشته بشه

✈🇺🇸

این چیزی نیست 

میخواستن تصویب کنن حقوق پدرها بعد فوتشون به دخترای مجردشون یک سوم برسه!!!!!!! ببین دیگه چه بی فکرای احمقی هستن 

حقوق پدر که مثل ارث هست و حق مسلم یه دختره اینجوری میخواستن بکنن 

وای بحال مهریه که مثلا از جیب شخص دیگه قراره بیاد

قانون مهریه در صورتی باید حذف بشه که حق مرد از ۴ زن و ۴۰ صیغه هم حذف بشه مگه الکیه بره عشق و حال کنه ...

دقیقا منم موافق حرف شمام با خودم میگم موقع ازدواج تمام حق و حقوقمو بگیرم در ازاش مهریه ام خیلی کم باشه ولی وقتی به این مورد فکر میکنم میگم باید ی اهرم فشار باشه طرف راحت قسر در نره 

جالبه در ارتباط با مردا که میشه میتونن قوانین دینی رو مطابق با زمونه  تغییر بدن 🤦🙄

یله بله قوانین رو نسبت به زنان تغییر بدن عرش خدا میلرزه و دنیا رو کفر میگیره 

✈🇺🇸
خودتون رو با جهیزیه و مهریه نسنجید

جهیزیه یه مثال بود، خودتحقیری بعضیا روت زیاد تاثیر گذاشته برداشتت از متن من افتضاح بود تعجب کردم همچین برداشتی کردی کم مونده شاخ دربیارم

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
همون رو هم خیلی از پسرهای جوان نمیتونن بخرن که باهاش حداقل برن اسنپ درآمد داشته باشن 

قطعا همینطوره

اما شما تصور کنید یه زنی بعد ده سال زحمت کشیدن تو زندگی بدون هیچ حق و حقوقی انقد شکنجه میشه که فرار می‌کنه از شرایط

آقای محترم هم با اجازه دادگاه به علت عدم تمکین زن اجازه ازدواج مجدد میگیره به زنشم میگه انقد بمون خونه بابات که پیر شی طلاقت نمیدم

ته تهش مهریه ام قسط بندی میشه ماهی یه تومن میذاره کف دست زنش و تمام🤗🤗

از نزدیک شاهد این ماجرا بودما

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست...