2137
2106

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

به روز رسانیم سوخت

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

قشنگ نیس 

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی     چالش جدید برای این هفته ناشتا اب و ابلیمو و روزانه یه رب رقصیدن 💃                 
2050

این بهتره 

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی     چالش جدید برای این هفته ناشتا اب و ابلیمو و روزانه یه رب رقصیدن 💃                 
2183
مرسی دوست عزیزم من واسه مامان شدنت صلوات فرستادم

واسه امضات صلوات فرستادم به حق حضرت محمد... محمدطاها کوچولو هم شفا بگیره اسم برادر خودم هم محمد طاهاست اصلا این اسمو خیلی دوست دارم حتما دعاش میکنم سر نمازام♡

دوستان دعا میکنید که بعد از محرم و صفر نامزد کنم؟ یک صلوات واسم بفرستین♡
واسه امضات صلوات فرستادم به حق حضرت محمد... محمدطاها کوچولو هم شفا بگیره اسم برادر خودم هم محمد طاها ...

عزیزم برا منم دعا میکنی نی نیم سالم بیاد بغلم ممنون میشم ازت

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋