2737
2739
عنوان

چند هفتگی تکونای نی نیتونواحساس کردین؟😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 138 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدایا ارزومه همچین روریو ببینم بحق حضرت رقیه حسرت اینروز و ب دلم نذار😥

عزیزم انشاالله تا قبل از تموم شدن ماه صفر خبر بارداریتو بشنویم ❤️😍🌺💋 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل و فرجهم 🙏🌺

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
من از هفته ۱۳ حس میکردم خیلیییی کم، انگار بیشتر تکون و جا به جاییش بود  ولی از دیشبه احسا ...

منم حس میکنم از اینور میاد اونور ولی دست و پا زدنشو نه

عزیزم😍😍😍😍

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
منم چهارده هفته ام ولی اصلا هیچی حس نمیکنم جفتمم خلفی☹

عیب ندارع ب زودی حس می‌کنی❤️💋

2740
چن هفته دیگه بگذره دیگه قشنگ متوجه میشی جفتتم خلفیه زودتر متوجه میشی 

😍😍😍😍😍😍بیصبرانه منتظر اون روزم

عزیزم انشاالله تا قبل از تموم شدن ماه صفر خبر بارداریتو بشنویم ❤️😍🌺💋 اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

ممنونم گلم الان تازه باردار شدم چون سقط مکرر بودم نگرانم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

سلام به همه اون مامانایی که منتظر تو دلیشون هستن 

من یه سوال دارم بدجور درگیرشم میشه کمکم کنین 🥺

شما هم اوایل بارداریتون از هرچیزی میترسیدین 

دلتون هُری میریخت پایین 

😍جگرگوشه ام👼 چشمانم خیره به راهت مانده 👀بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم با عطر تنت مست تر می شوم اصلا با تو دوباره متولد می شوم من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🤰🤱،منم بالاخره مادر شدم میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی 💖😘 خدایا شکرت هزاران بار شکرت 
برا منم خلفی بود جفتش و 19 هفته حسش کردم ی نبض کوچولوی دوست‌داشتنی 

آخییی😍😍😍

2706