2733
2734

سلااااااااااااامممممممم 😍✋❤️

مامانا چندهفتگی دست و پا زدن کوچولوتون رو احساس کردین؟😍😍😍

چجوری بود؟؟؟😍😍😍😍

من امروز ۱۵هفتم تموم شد ، بیصبرانه منتظرم تکوناشو احساس کنم

الان فقط ی چیز سفت توی شکمم حس میکنم 😑🤦🏻‍♀️❤️

جفتتون چ نوعیه؟

من خلفی جفتم ☺️💕

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
منم ۱۵ هفته ام همون چیز سفته هم حس نمیکنم

چرا🙁 جفتت چ نوعیه مگه؟

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم قدامی هم خلفی دو قلوه ولی چیزی حس نمیکنم

الهی عزیزم 😍😍😍😍😍چ جاااالببببب😍😍😍😍سالم بیان بغلت انشاالله 😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

ممنون عزیزم همچنین

مرسی گلی😘😘😘 شاید بخاطر جفت قدامیته ک هنوز حسش نمیکنی🌺💕

مرسی گلی😘😘😘 شاید بخاطر جفت قدامیته ک هنوز حسش نمیکنی🌺💕

نمیدونم برای خودمم سواله چرا هیچی نمیفهمم چون هماتوم داشتم این مدت خیلی سونو دادم اونجا که میبینمشون میگم یعنی اینا تو شکم منن پس چرا اصلا نمیفهمم

2740
نمیدونم برای خودمم سواله چرا هیچی نمیفهمم چون هماتوم داشتم این مدت خیلی سونو دادم اونجا که نمیبینمشو ...

حتما بخاطر جفتته نگران نباش ، جفت قدامی یکم دیرتر جنین رو احساس می‌کنن... یعنی جفت جلوی شکمته خیلی مراقب باش هیچی نزار روی شکمت🌺💕

حتما بخاطر جفتته نگران نباش ، جفت قدامی یکم دیرتر جنین رو احساس می‌کنن... یعنی جفت جلوی شکمته خیلی م ...

نه بابا استراحت مطلقم اصلا تکون نمیخورم چه برسه چیزی بذارم رو شکمم

من قبل انومالی یچیزایی مثل نبض میفهمیدم بعدشم دیگه هیچی نفهمیدم تا هفته ۲۱ جفتمم قدامی بود

منم ی چیزایی مثل ترکیدن توی شکمم حس میکنم البته دیشب دوبار شد امروز ی بار میگم شاید توهم زدم!!!

نه بابا استراحت مطلقم اصلا تکون نمیخورم چه برسه چیزی بذارم رو شکمم

آفلین 😁😍❤️

خدایا ارزومه همچین روریو ببینم بحق حضرت رقیه حسرت اینروز و ب دلم نذار😥

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

من از هفته ۱۳ حس میکردم خیلیییی کم، انگار بیشتر تکون و جا به جاییش بود 

ولی از دیشبه احساس میکنم داره فوتبال بازی میکنه😅😅 

۱۷ هفته‌م

تیکر تولد🎉🎂 بی‌صبرانه منتظر تولد یک سالگیتم پسر قشنگم❤️😍🥰💋
2706