2737
2734
عنوان

چیکار کردی باهام که ...

194 بازدید | 9 پست

منی که تاحالا سمت دعا خوندن و متوسل شدن به خدانرفته بودم ،برای برگشتنت ،  برای دوباره حس کردنت  دست به دامن همین دعا ها شدم  .چیکار کردی باهام هان؟

چجوری یهو شدی همه زندگیم؟ چجوری این طوری شد که من نفهمیدم؟؟؟؟

اصلا اصلا قرار نبود اینجوری بشه مگه نه؟

نمیدونم چیشد که اینجوری شد نمیدونم ...

از روزی که رفتی از همون دقیقه اول منتظر برگشتت نشستم زل زدم به صفحه سیستم 

با هر پیامی آنچنان هجوم میارم به این امید که خدا صدای زجه هامو شنیده و برگشتی ... ولی ببین خدا هم باهام لج کرده  خدا هم دیگه کمکم نمیکنه   

من چیکار کنم هان؟

میدونم الان کجایی میدونم سرخاکشی میدونم امروز یه ماهه که دلتنگشی میدونم سخته برات میدونم دلت آشوبه میدونم ولی حال من از تو هم بدتره 

تو فقط دلتنگی ولی من هم دلم برات تنگ شده هم منتظرتم ...  

با رفتنت با گذشتن هرثانیه بدون تو ذره ذره مردم ...

راستی  آخرین حرفمون این بود که بهت قول دادم پیشرفت کنم ...

ولی خب راستش و بگم بهت؟ تو این 11 روز لای کتابم هم باز نکردم ...  

ولی من باید به قولی که بهت دادم عمل کنم   

هرچند که سخته هرچند که فکر تو و کسرا یه لحظه هم از سرم بیرون نمیره ولی 

از فردا میشینم پای درسم  که وقتی برگشتی بهت بگم دیدی تونستم؟....

کاشکی برگردی زودتر ای کاش ...

دلنوشته#  

دلتنگی💔#  

برگرد#  

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨

سر خاک کیه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

چی شده 

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بزارم نه به محدودیت هایی که میخوای برای من بزاری   تبادل نظر و گپ زدن رو دوست دارم اما با تویی ک فک میکنی فقط خودت حالیته و عقل کلی حرفی ندارم اوکی تو خوبی 🙄🤗دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید شبان آهسته می گریم؛ که شاید کم شود دردم... تحمل می‌رود اما شب غم سر نمی آید 🚶🏻‍♀️🕳️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جریان چیه؟  

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2731
چی شده

دلتنگ دوستمم 

بی خبر گذاشت و رفت ...

هرشب براش یه تاپیک میزنم میدونم که میخونه 

دعا کنید برگرده   

جریان چیه؟  

با یکی آشنا شدم برای کمک کردن بهش برای اینکه حالش خوب شه 

ولی خب وابستگی ایجاد شد

اونم یهویی رفت...

میدونم میخونه این تاپیکارو برای همین هرشب یه تاپیک میزنم...

دعا کنید برگرده   یا یه خبری ازش به دستم برسه 

با یکی آشنا شدم برای کمک کردن بهش برای اینکه حالش خوب شه  ولی خب وابستگی ایجاد شد اونم یهویی ...

سر خاک کی میره؟ 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2740