2752
2734
سلام دوستان میشه منم تو جمع خوبتون باشم 🌱 من شرایطم رو مینویسم لطفا منو راهنمایی کنید  من ...

با این توضیحاتی که دادید و خوندم باید اسم کاربریتون رو بزارید سارای پول تلف کن   

شوخی کردم به دل نگیر دوست عزیز

انشالا که همیشه جیب تون پر برکت باشه 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
سلام خوبین؟ اومدم از پس اندازم باهاتون صحبت کنم من سال ۸۸با همسرم دوست شدم سال ۹۰ ازدواج کردیم همسرم ...

چقد لذت بردم از مدیریت و تجربتون

انشالله با همین منوال جلو بری تا چند سال پیش رو پیشرفتهای خیلی بیشتری نصیبت میشه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان ممنون میشم نظر بدید

معصومه جون اگه وقت داشتین ممنون میشم منم تو باکس بندی راهنمایی کنید.

@masumehjoon    

ما ۳ نفریم‌ من و همسرم  دختر ۱سالو نیمم که پوشک هم میشه .

بعد از پرداخت قرعه ها و اقساط ک ۱۴ تومنه ۹ تومن از حقوقمون باقی میمونه. 

واسه کل ماهمون ۹ تومن داریم

به حز اون همسرم میره اسنپ کار میکنه و دست به پول اسنپ نمیزنیم تا سرماه که همش جمع شد باهاش مرغ و گوشت گوسفند و چرخی میخریم و خرید ماهیانه که شامل برنج و فروشگاهی میشه رو انجام میدیم. پول اسنپ هر ماه تقریبا ۵ تومن میشه.

دیگه از حقوق باید خرج روزانه  وهفتگی کنیم و سلامتی و پبشامد و بنزین و بیمه ماشین و تعمیرات و تفریح و لباس و قبوض و نت..‌

همسرم خیلی بهم اطمینان داره،بهش گفتم پول حقوق که ۹ تومن رو میشه بده به من تا باکس بندی کنم و استفاده کنیم قبول کرد، گفت دست تو باشه بهتره چون من دستم به کم نمیره همش زیاد خرید میکنم.تو مدیریتت بهتره توی خرید برای خونه.

چون بچه کوچیک دارم و نمیتونم سوپری و خرید برم واسه همین لیست میدادم همسرم ک بیاره ولی همیشه بیشتر از اون مقداری ک من میخواستم میورد

مثلا این ماه بهش گفتم ۱کیلو گوشت گوساله بگیر چرخ کنیم، ۲ کیلو گوسفندی بگیر و ۲تا مرغ درشت بگیر کافیه برای این ماهمون چون چند بسته مرغ از قبل هم داریم

ادامه دارد...

خدایا خودت مواظب عزیزانم باش🥺😚

چند بسته مرغ از قبل هم داریم

خلاصه همسر رفت بجای ۲کیلو گوسفندی ۳کیلو خرید ،مرغ هم ۳تا درشت گرفت گفت دیدم گوشتو مرغاش خوبن دوس داشتم بگیرم!

دیگه پولی نموند که گونی برنج ۱۰کیلویی بگیریم

امشب اون نشست تو ماشین و من پیاده شدم و همون تره باری که تو پست قبلیم گفتم رو خریدم. کم خریدم به حد نیاز

وقتی سوار ماشین شدم همسرم گفت خودت بخری بهتره من اصلا نمیتونم انقد کم بگیرم حتما باید از هرچی زیاد بگیرم

خلاصه میخواد مدیریتو بده دست من.

راهنماییم کنید برا باکس بندیا

یکی از باکسا هم باید بزارم برای بیمه ۲تاماشین و تعمیرات ماشین

@masumehjoon    

خدایا خودت مواظب عزیزانم باش🥺😚
سلام خانوما، لطفا اگه در مورد خریدن گوسفند زنده و کشتن و تقسیم گوشتش اطلاعی، نکته ای دارین بگین، ن ...

سلام اول از همه بگو نصفش کنه

بعد گردنشو جدا کن

ماهیچه ها جدا کن

سردست و رون 

کتف

دنده ها

من عملی بلدم توضیحی ضعیفم

سعی کن یه کلیپ آموزشی ببینی زود یاد میگیری

خدایا شکرت
عصب سیاتیک م خیلی اذیت میکنه

عزیزم به متخصص درد مراجعه کنید دایی من خیلی درد سیاتیک داشت عصبای پنجه پا تا ران بی حس و سفت شده بود خلاصه اذیت میشد رفت پیش متخصص درد چند جلسه. واقعا عالی شده و به راحتی به کاراش میرسه

نه نیست عزیزم عیار مثل همون بورس میمونه .من خاطره خوشی از عیار خریدن ندارم هیچ چیز مثل طلا و سکه نیس ...

تشکر از راهنماییت بیشتر بچه ها گفتن خود طلا بهتره 

وزن شروع 73😔.   وزن هدف 63🥰
با این توضیحاتی که دادید و خوندم باید اسم کاربریتون رو بزارید سارای پول تلف کن     شو ...

😂😂 دقیقا همینه نینیار اسممو عوض نمیکنه 🤪

ولی باز ماه قبل هزینه هامو نوشتم یکم بهتر بودم حداقل تا اخر ماه سه تومن موند همیشه کمم میاوردم 

این ماه میخوام طلایی چیزی بگیرم بلکه بیشتر پس انداز بشه هنوز فرصت نشده برم 

قربونت ❤️🌱

با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.
سلام دوستان میشه منم تو جمع خوبتون باشم 🌱 من شرایطم رو مینویسم لطفا منو راهنمایی کنید  من ...

هر ماه اول پس انداز بعد خرج 

اول برای سرمایه گذاری بخرید بعد بقیه پول رو خرج کنید 

نه که خرج کنید بگید هر چی موند پس انداز می کنم

اینجور که شما اسم کاربری نوشتی معلومه برای طول روز هدفی ندارید پس به خرید و گشت و گذار روز می گذره 

اتلاف وقت از اتلاف پول بدتر هست 

حتما سبک زندگیتون رو با کمک گرفتن از کتاب و پادکست خوب عوض کنید 

شما شما اینه فرزندانتون هستید 

هر ماه اول پس انداز بعد خرج  اول برای سرمایه گذاری بخرید بعد بقیه پول رو خرج کنید  نه که ...

نه ماه پیش من نمیتونستم اول ماه پس انداز کنم و تازه هم تاپیک رو پیدا کرده بودم فقط تونستم مدیریت کنم و اخر ماه سه تومن پس انداز شد این ماه منتظرم موقعیت پیش بیاد و همین اول ماه برم برای خرید طلا منظورم این نبود که صبر کنم تا اخر ماه 

واینکه از روی اسم کاربری نمیشه انقدر زود قضاوت کرد اتفاقا من برای وقتم برنامه ریزی دارم و چه از نظر اجتماعی و چه کارهای شخصی و خونه و ... روی اصولم 

مدیریت مالی رو هم بخاطر اینکه نیازی به پس انداز نداشتم جدی نگرفتم من اگه بخوام ایرادی رو در مورد خودم قبول کنم مشکل مصرف گراییم هست که میخوام با این مدل پس انداز اونو درست کنم 

واینکه تاپیک رو دیدم بنظرم جالب اومد و خوشم اومد که خانوم ها دارن این مدلی پس انداز میکنن  

با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.
سلام  بچه ها اگه اسنپ دارید تخفیف های هایپر استار هم ببینید خیلی چیزا رو با تخفیف حتی تا ۵۰٪ ...

عزیزم منم از بیرون غذا زیاد می گرفتم 

یا مواد غذایی مثل همبرگر/ ناگت و غیره 

اما از پارسال به لطف کمک های دوستان گروه کم کم تغییر عادت دادم الان به صفر درصد رسیده مگر اینکه تفننی بریم بیرون 

هر ده روز یا هر هفته یک نصف روز وقت بذار فریزر رو با مواد خوب پر کن 

من چون دوست ندارم مواد خیلی تو فریزر بمونه هر هفته یا هر ده روز انجام میدم 

سینه مرغ بدون استخوان بخر مکعبی خرد کن بذار فریزر 

سعی کن پهنا ظرف یا بسته بندی کلفت نباشه دیر بخش آب بشه

باز می تونی همبرگر مرغ و گوشت درست کنی بذاری فریزر من مثل خود همبرگر گرد در میارم دلتون نخواد خوب میشه 

قارچ باز  رو می خرم می‌شورم یکم آبش که رفت اسلایسی خرد می کنم می‌ذارم تو ظرف موقع آشپزی آسونه 

حبوبات نیم پز خیلی کار راه اندازه 

من بیشتر از هزینه که خیلی اتفاقا خیلی هم کاهش پیدا کرد بیشتر برام سالم خوری اهمیت داره 

وقتی غذا نیمه آماده و بیرون رو کنترل کنی تازه می فهمی چقدر پول برات بیشتر می مونه 

من طی یکسال تغییر عادت دادم  اولش خیلی سخته😂

2706