2733
2734
عنوان

ریفلاکس نوزاد

3777 بازدید | 6 پست

سلام مامانای عزیز برای ریفلاکس نوزاد شما چی میدین و چیکار میکنین به پسر من دکتر ساشه اسومراز داده ولی اثر نداره

تست و ازمایش من بعد ۳سال به اراده خدای مهربون مثبت شد برام دعا کنید دوستان گلم
به منم همینو داده دکتر ولی تاثیر نداشت. دوباره بردم شربت دومتیدون هم داد ولی اونم فعلا تاثیر نداشته

به من گفتین دایمتین بده ولی نمیدونم چه جوریه

تست و ازمایش من بعد ۳سال به اراده خدای مهربون مثبت شد برام دعا کنید دوستان گلم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به من گفتین دایمتین بده ولی نمیدونم چه جوریه

هر دوازده ساعت یک سی سی. دکتر گفت باید شیر کم بهش بدی وگرنه دارو فایده نداره. من هر ۳ ساعت ۵ دقیقه بهش میدادم ولی طبق افزایش وزنش گفت زیاده باید کمتر بدی. الان هر ۳ ساعت ۴ دقیقه میدم ولی باز بی تاثیره

تیکر تولد یک سالگی نیلا جونم😍😘
2742

سلام من اس امپرازول دادم فایده نداشت

الان یک چهارم نولپازا ۲۰ میدم همراه با شربت موتیلیوم که شکر خدا خوبه...شما هم یک هفته بده 

تمام شرایط انتی رفلاکس رو رعایت کن

خودتم رژیم بگیر اگه باز تاثیر نداشت ببر دکتر عوض کنه

۲ تا نکته: هرگز هیچ دارویی رو طبق توصیه بقیه بدون تجویز پزشک به بچه ندید یا خودسرانه دوز دارو رو بالا نبرید

چون باعث مسمومیت دارویی ،اوردوز و تشنج میشه

هرگز بخاطر رفلاکس به بچه اتون قرص باکلوفن ندید حتمن باعث تشنج در نوزادان میشه

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
به منم همینو داده دکتر ولی تاثیر نداشت. دوباره بردم شربت دومتیدون هم داد ولی اونم فعلا تاثیر نداشته

سلام عزیزم

شما کوچولوتون رفلاکس داشت، با دومتیدون خوب شد؟

اگر نه پس با چه دارویی خوب شد؟