2737
2739
عنوان

خااابم میاد خیلی

142 بازدید | 10 پست

دیشب زود خابیدم

الان5 بیدار شدم

میخام خابم رو تنظیم کنم

یکم هدف دار شم مثلن

ولی 1ساعته بیدار شدم نمیدونم چیکار کنم☹️

یکم قران خوندم الان باز خابم میاد

همچین سحر خیز بودنی ک هیچ کاری واسه انجام دادن نداری بدرد میخوره بنظر شما؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخواب 

😂👍🏻

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2731
اره دیگه میگن برای بدن مفید از لحاظ جسمی و روحی حالا اولین روز کار پیدا نمیکنی بعدا یواش یواش مشغول ...

ب چی  مثلن؟ 

2740
زیبا دمت گرم حواست ب خودت هست واقعا انرژی دادی بهم  سرت رو تاجایی ک میشه گرم کن

مرسی

حتی ب چیزای معمولی؟