2737
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459895 بازدید | 45751 پست
عزیزمی درسته بنظرم دختره دیگه برو عشق کن با نی نیت 😍😍به من تو ان تی گفت پسر آنومالی هم تو برگم نوش ...

واااای خدا اللهی هزار بار شکررر....اخه اوا جون گفت صد درصد بهت نمیگم چون ۱۱هفته وپنج روز رفتم گفت جنین کوچیکه ولی گفت دختره ۷۰درصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای خدا اللهی هزار بار شکررر....اخه اوا جون گفت صد درصد بهت نمیگم چون ۱۱هفته وپنج روز رفتم گفت جن ...

پسرو زود میگن عزیزم من دقیقا ۱۱ هفته بودم بهم گفت ۹۰درصد پسر دختر از ۱۲ هفتگی مشخصه

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2728
اره گفت پسر نمیبینم اصلا ولی رو ب دختره اخرشم گفت دختره

خب پس مبارک باشه عزیزم

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
تا انومالی دل تو دلم نیست بخدا...

منم همینطوری بودم🤣به  جنسیتش شک نکن معمولا خطا نداره

خانما سلام 

من از استراحت مطلق خسسسسسسسته شدم 

چیکار کنم نمیشه بلند شم یه کم کار کنم ؟😩😩

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.
بچه ها من هفته 20 ام الان،  فسقلم ماشالله خیییلی تکوناش زیاد شدن، طوری ک شکمم قشنگ حرکت میکنه ب ...

سلام گلم برای منم همینطوره شکمم تکون میخوره با ورجه وورجه هاش😍😍😍😍خصوصا وقتی به پهلو دراز میکشم ....

و دقیققققققا وقتی باباش دستشو میزاره که حسش کنه اصلا تکون نمیخوره ناقلا🤣🤣🤣🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2740
سلام گلم برای منم همینطوره شکمم تکون میخوره با ورجه وورجه هاش😍😍😍😍خصوصا وقتی به پهلو دراز میکشم . ...

😂واقعا چرا اینطورین؟؟! 🤕

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
خانما سلام  من از استراحت مطلق خسسسسسسسته شدم  چیکار کنم نمیشه بلند شم یه کم کار کنم ؟😩 ...

عزیزم چاره ای نیست، به حرف دکترت گوش کن ک خدای نکرده مشکلی پیش نیادبراتون. سونو قلب رفتی؟ مشکلت چیه؟ 

😂واقعا چرا اینطورین؟؟! 🤕

نمیدونم😐🤣

شاید چون یهو با هیجان شوهرمو صدا میکنم میترسه🥲🤣

اینبار در سکوت دست شوهرمو بزارم ببینم چی میشه🤣🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
عزیزم چاره ای نیست، به حرف دکترت گوش کن ک خدای نکرده مشکلی پیش نیادبراتون. سونو قلب رفتی؟ مشکلت چیه؟ ...

نه ۲ روز دیگه میرم 

دل درد شدیدداشتم رفتم دکتر گفت بچه در خطر سقطه استراحت مطلق امپول پروژسترون هم داد

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.

خب خانما من چندروزیه به شدت درگیر درد واژن هستم😢😥

حس میکنم یه سری استخون بهم گره خوردن😫

پرسیدم دکتر گفت طبیعیه بابت بزرگتر شدن رحمه که حس میکنی یه استخون درگیر شده🥲

وقتی راه میرم یا توی خواب میخوام جابجا بشم و.... خیلی درد میگیره😭

نمیدونم😐🤣 شاید چون یهو با هیجان شوهرمو صدا میکنم میترسه🥲🤣 اینبار در سکوت دست شوهرمو بزارم ببین ...

من توسکوتم امتحان کردم نشد😂

نه ۲ روز دیگه میرم  دل درد شدیدداشتم رفتم دکتر گفت بچه در خطر سقطه استراحت مطلق امپول پروژسترو ...

استراحت میکنی بهترشدی؟؟ 

چاره ای نیست مهم سلامت خودت و نی نیه. واسه کاروقت بسیاره. 

2706