2752
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459938 بازدید | 45751 پست
منم هفته۲۰تکوناش قشنگ مشخص دستمومیزارم باضربش تکون میخوره دستم چ جالب دقیقامنم امشب دست شوهرموگذاشتم ...

آدمو ضایع میکنن وروجکا! 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
منک انقدذوق میکنم همش دستم روشکممه🤩🤩😍😍

منم همینطور!!! خیلی حس نابیه. اولاش تکون میخورد میترسیدم راستش! 🤭

واسم تازه بود ولی الان دوست دارم وول خوردنشو! ♥

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااام به همگی....دوستان مهربونم ممنونم از لایکاتون ...من دیشب رفتم سونوگرافی هاشمی عطار خداروهزااااار بار شکر سالم بود جنسیتشم گفت۷۰درصد دختر معلوم میشه ....یه کوچولو زود رفته بودم ...حساب کتابم اشتباه بود ..اگه هفته دیگه میرفتم صددر صد جنسیت رو میگفت ...ولی گفت فسقلم ب دخترا میخوره ...حالا نمیدونم چقد رو حرفش میتونم حساب باز کنم ..تا انومالی هم میمیرم من ..شاید هفته دیگه باز برم سونو

2731
سلام عزیزم مبارکه هاشمی عطار معمولا خطا نداره درست میگه به منم گفت دختره دختر شد😍😍😍😍 

عززززیزم مبارکمون🤩🤩🤩🤩یه سوال شما ان تی چند هفتگی رفتی؟؟؟وچند درصد احتمال دخترداذ

سلااااام به همگی....دوستان مهربونم ممنونم از لایکاتون ...من دیشب رفتم سونوگرافی هاشمی عطار خداروهزاا ...

مگه چند هفته رفتی من اصلا یادم نمیاد باید برم نگاه کنم ببینم کی رفتم فک کنم هفته ۱۲ رفتم دقیق یادم نیست هاشمی عطار رفتم اتفاقا هفته دیگه هم میخوام برم دکتر گفت هفته ۳۱ برو سونو اما خود دکتر گفت هفته ۲۴ بیا مجدد بهتره واسه تشکیل مغز و اینا یه سونو کامل بده خیلی با اخلاقه خودش با همسرم اشنا در اومد اجازه میده خودشم میاد داخل هر دفعه 

عززززیزم مبارکمون🤩🤩🤩🤩یه سوال شما ان تی چند هفتگی رفتی؟؟؟وچند درصد احتمال دخترداذ

گفتم یادم نیست دقیق فکر کنم ۱۲ بود گفت ۸۵ تا ۹۰ درصد دختره البته من همسرم سونوگرافی سرخوده خودشم قبلش گفت دختره 

خانوما چطوری تیکر بارداری بزارم؟بلد نیستم

تو تنظیمات پروفایلت برو عزیزم

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
بچه ها من هفته 20 ام الان،  فسقلم ماشالله خیییلی تکوناش زیاد شدن، طوری ک شکمم قشنگ حرکت میکنه ب ...

بچه منم وقتی حس میکنم تکون میخوره تا حرف میزنم ساکت میشینه یه گوشه باید خیلی زیر پوستی باباشو صدا کنی🤣

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
سلااااام به همگی....دوستان مهربونم ممنونم از لایکاتون ...من دیشب رفتم سونوگرافی هاشمی عطار خداروهزاا ...

عزیزم مبارکت باشه جنسیتو درست میگه اگر گفته دختر همونه دیگه چون پسر زود معلوم میشه 

@آوا     @ملیحح     عشقا بیاین دلداریم بدین چقد رو حرف سونوگرافی اعتماد کنم ...

عزیزمی درسته بنظرم دختره دیگه برو عشق کن با نی نیت 😍😍به من تو ان تی گفت پسر آنومالی هم تو برگم نوشت