2737
2739
عنوان

یکی دو هفته دیگه عقدی عشقمه :)) باورم نمیشه حالم خیلییی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندسالتونه هردو؟ چراجداشدین؟ چند وقت باهاش بودی؟

فکرنکنی واسه فضولی میپرسم تحربم بالاست میخوام راهنماییت کنم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2731

هم دردیم 

بعد هشت سال چند روزه که گذاشته منو کنار

حق داری حالت بد باشه درکت میکنم💔

کاربری دوممه.منو عشقم باز منتظریم که شانسمون رو برای راضی کردن دوباره خانوادها امتحان کنیم لطفا شماهم برای رسیدن ب دلبرم مارو دعا کنید❤
نمیدونم همه چی خوب بود اومد نشست روبروم بهم گفت هیچوقت به دوست داشتن من شک نکن ولی من باید ازدواج کن ...

توروخدا این حرفارو باور نکن اون الان با کسی ازدواج کرده ک دوس داره خانومش باشه. فردا متاهل شد نیاد بگه من دوست دارم ازت سواستفاده کنه 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
چندسالتونه هردو؟ چراجداشدین؟ چند وقت باهاش بودی؟ فکرنکنی واسه فضولی میپرسم تحربم بالاست میخوام ر ...

من ۱۸ اون ۲۳، گفتم بالاتر چرا جدا شدیم اصلا چرایی نداشت موندم چی شده ،یه سال و ۶ماه 

2740
نمیدونم همه چی خوب بود اومد نشست روبروم بهم گفت هیچوقت به دوست داشتن من شک نکن ولی من باید ازدواج کن ...

نداشته دوستت نداشته خواهرم💔

کاربری دوممه.منو عشقم باز منتظریم که شانسمون رو برای راضی کردن دوباره خانوادها امتحان کنیم لطفا شماهم برای رسیدن ب دلبرم مارو دعا کنید❤

اسی عزیزم سعی کن باشگاه بری

فیلم ببینی یا خودتو سرگرم کنی

میفهمم حستو

منم تجربه کردمش

ذره ذرا وجودت درد میگیره اما چاره ای نیست

بیشتر ب خدا نزدیک شو و ازش بخواه بهت ارامش بده

ایمان داشته باش قراره زندگی خوبی داشته باشی و بعدها میفهمی این ادم بدرد تو نمیخورده هرچند تلخ و سخت

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
من ۱۸ اون ۲۳، گفتم بالاتر چرا جدا شدیم اصلا چرایی نداشت موندم چی شده ،یه سال و ۶ماه 

الهی عزیزدل من🥲 هم همسنیم مشابه این اتفاق برام افتاد فقط اون ازدواج نکرده حتی مدتیم که باهم بودیم مثل شما بود حتی رفتنش بی دلیل من ۶ ماه گریه کردم الان دارم ازش متنفر میشم 

مطمئن باش لیاقتتو نداشته زمانش که بگذره حالت خوب میشه

رشته ات تجربیه؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2706